Bandyta drogowy w akcji

https://youtu.be/BS7vk5gj9Bs
Share Button

107 komentarzy do "Bandyta drogowy w akcji"

 • Anonim pisze:

  Wyślij płytę do psiarni. Może debila skierują na badania do świrowni.

 • Deli pisze:

  Zawsze w takich sytuacjach fascynuje mnie to, że tak się tym zapierdalaczom spieszy, że nie mogą tej chwili poczekać jak ktoś skończy wyprzedzanie, ale czas na takie zajeżdżanie i hamowanie to już mają.

 • Janusz pisze:

  Ale bęcwały tu komentują. “Ja bym w niego uderzył!” i jeszcze łapki w górę za to zbierają. Wy skończeni degeneraci i kretyni:

  Po pierwsze, zesralibyście się prędzej niż w kogokolwiek uderzyli, bo:

  1. Jesteście dzieciaczkami, które prawo jazdy widziały co najwyżej u taty w portfelu
  2. A jeśli nie, to co najwyżej mocni w gębie.

  Po drugie – co to w ogóle jest za myślenie? Na złość babci odmrożę sobie uszy? Ja, gdy prowadzę samochód, jeśli spotkam na drodze jakiegoś kretyna, to nie bawię się w karcenie go, tylko jadę sobie tam gdzie jechałem. Samochód jest dla mnie narzędziem, a podróż nim średnio przyjemnym obowiązkiem, a nie walką o honor. Trafi mi się idiota, machnę ręką, za 5 minut już o nim nie pamiętam.

  Nie wiem jakim błaznem i pacanem musiałbym być, żeby w ramach ukarania jakiegoś pionka miałbym niszczyć swoją i cudzą własność, tracić czas, pieniądze, stwarzać zagrożenie na drodze (kto powiedział, że uderzając takiego delikwenta przez przypadek nie doprowadzę do poważnego wypadku lub karambolu?). Potem jeden z drugim dumny, haha, rozwaliłem sobie samochód, naprawiony na zamiennikach, stracił pół wartości, zator na drodze, wezwanie do sądu, przepychanki z ubezpieczycielami, ALE USADZIŁEM DEBILA, JESTEM BOHATEREM. Wy idioci. Przypominam zresztą, że od wymierzania sprawiedliwości mamy w tym kraju odpowiednie instytucje, jak ludzie cywilizowani.

  23
  6
  • dajan55 pisze:

   Janusz – ja myślałem że ty tylko udajesz że jesteś głupi a jednak się pomyliłem – ty nim naprawdę jesteś

   6
   21
   • Janusz pisze:

    Napisz coś merytorycznego, dalej, wypunktuj mnie, zaoraj argumentami. Nie, bo potrafisz tylko obrażać.

    14
    3
  • V46 pisze:

   Tak jak mówisz w większości się z tobą zgadzam. Jedna rzecz mnie tylko mocno irytuje w tej i podobnych sytuacjach. Zamiast poświęcić chwilę po takiej akcji i zawieźć filmik do odpowiednich służb które mają możliwość ukarania takiego troglodyty, nagrywający jak zwykle stwierdza, że “jutro filmik będzie na YT”. Takie postępowanie niczego nie zmienia debil pozostanie debilem i jeszcze się będzie z tego cieszył, że podobni jemu debile przyklaskują mu że dobrze zrobił. Pozdrawiam i szerokości życzę.

  • make my day damn it! pisze:

   Janusz. Tyle teorii. Teraz życie:

   https://www.youtube.com/watch?v=HtBAsgaDRcs

   Deal with it.
   Wjechał w martwe pole. I po sprawie.

 • tak bym zrobił pisze:

  lać po twarzy i patrzeć jak puchnie

 • Olek pisze:

  Sam się nie raz wkurwiam na kierowców ciężarówek, bo muszę wbijać nogę w pedał hamulca, bo mi wpierdzielają się z prędkościami 80-89km/h, Ale moim zdaniem:
  -kierowca wyprzedzającej ciężarówki powinien oddać prawko do utylizacji za nieumiejętne wyprzedzanie i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym
  -kierowca merca powinien oddać prawko do utylizacji za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym i narażanie osób postronnych
  -kierowca wyprzedzanej ciężarówki (poźniej znajdującej się bezpośrednio za mercem) powinien wykurwić całą swoją masą w bagażnik typa w mercedesie

  2
  7
 • Anonim pisze:

  Ludzie pędzą po drogach , Autostradach 180, 200 i nawet więcej na godzinę spieszą się ale żeby kogoś przyblokować, pokłócić się pokazać kto tu rządzi to już mają czas czyż to nie są prymitywne instynkty , fakt wkurzające są te wyprzedzające tiry ale kierowcy tirów są w pracy i muszą zdążyć na czas trochę wyrozumiałości . A pro po czemu w Polsce nie ma trzeciego pasa na takie sytuacje w Stanach potrafią być po cztery ba nawet po pięć i problemu wyścigu tirów u nich nie ma.

  23
  • Borek pisze:

   Tam również zdarzają się tacy idioci jak na filmie, kto wie czy nie częściej.

   1
   3
  • Igi pisze:

   Pierwsza sprawa. Zazwyczaj ludzie jadą 180, 200 i więcej nie dlatego że się spieszą, tylko dlatego że lubią jeździć szybko.
   Co do stanów: Sa 4, 5 i więcej pasów na między stanówkach, ale prawie na wszystkich z nich jest zakaz jazdy ciężarówkom i wszystkim samochodom “commercial”

   • 1.2.3. pisze:

    W USA i Kanadzie ciężarówki jeżdżą z prędkością do 110km/h legalnie a dwa maksymalna dozwolona prędkość w tych państwach na autostradach to właśnie 110km/h. Właśnie dlatego problem tzw. Wyścigów słoni praktycznie nie występuje. A w Europie no cóż ciężarówki mogą max 90, autobusy 100 a osobówki ile fabryka dała i w tym problem.

 • cienki pisze:

  Panie igor, jak kierowca widzi, że nadjeżdża pojazd to niech czeka aż przejedzie, tym bardziej, że 200 metrów to jest bardzo “krótki” odcinek na takiego rodzaju drogi. Fakt faktem zestaw wyprzedzał bardzo fajnie a mercedesiarz to burak

 • Edzio021 pisze:

  Na miejscu tego kierowcy ciężarówki zahaczył bym go specjalnie .. Kamera jest wiec wszystko udowodnione . Takim skurwysynom powinni zabierać prawo jazdy z miejsca

  3
  1
 • Pavlo pisze:

  To jest WB, więc jacy ludzie? To nie ludzie, to bydło, które po Wojnie przyjechało wozami z sianem by odbudować stolicę. Mają się za lepszych w całej Polsce a są potomkami wsioków z najgorszego zadupia.

  13
  7
  • Maniek pisze:

   Pierd*lisz jak potłuczony. Przyjedź tutaj i popatrz jak jeżdżą “warszawiacy” na tablicach LLU, LRY, WCI, itp. Zobaczysz wtedy kto większa wieś robi na drodze.

   4
   3
   • wiesio pisze:

    zastanawiam się skąd tyle nienawiści między wami, przecież żyjemy w tym samym kraju, nasi ojcowie gineli za ten kraj i za was matoły żebyście żyli w swoim kraju i się szanowali jesteście pojebani z tymi regionami co to kurwa ma być.

    5
    1
  • Maniek pisze:

   PS. Poza tym 99% nowych samochodów z WB to leasing (EFL) i “właściciel” może być nawet z Pierdziszewa Górnego nad Odrą. Nie od dziś mówi się WB – Własność Banku.

 • ja pisze:

  A wystarczy zakazać wyprzedzania tym mordercom i znikną takie sytuacje z dróg!

  7
  35
 • Igor pisze:

  Dziwi mnie kilka spraw, ale wymienię te które rażą najbardziej:
  1. prawie wszyscy czepiają się kierowcy ciężarówki, że długo wyprzedzał, – akurat wyprzedzał bardzo dynamicznie i krutko.
  2. Kierowca merca wyprzedzał równie “dynamicznie” jak “TIR” – i tego wyprzedzania się nikt nie czepia – bo co? tir blokuje a merc nie?
  3. Wielu się burzy, że “tir mi zajaehał” – jak tir leci 90 ty 180 to zbliżasz się do niego z prędkością 90km/h czyli 25 m/s. Kierowca spogląda w lusterko widzi cię 200 m za sąbą, włącza kierunek (rzut oka w lusterko, rzut przed siebie, kierunek) i zmienia pas (zmiana pasa tirem ok. 4 sek) razem ok 6 sekund. Jak udało ci się zauważyć tira z odległości 200 m zwalniasz w tym czasie do 90 i zostaje 50 m dystansu – pytanie brzmi: jakie KU**A zajechanie.
  Sytuacja adekwatna tylko jedziesz 140 km/h zbliżasz się do tira 50km/h czyli 13,8 m/s. kierowca widzi cię z 200 m, wykonuje manewr 6 sekzbliżyłeś się o 83 m – pozostaje dystans 117 m. Odpuścisz pedał gazu zwolnisz do 120 km/h po 30 sek. nawet go dobrze nie dogonisz. Przez 30 sek. zwalniając o 20km/h stracisz jakieś 200-250 m przejechanej drogi, co w większości przypadków kierowców osobówek (przy liku takich sytuacjach) jest jakieś 5 min w ciągu dnia, a srasz się, że kierowca tira wyprzedza bo chce przejechać 9 km więcej w ciągu dnia.

  33
  3
  • WTK pisze:

   “krutko”????

   2
   11
  • wldix pisze:

   Ale popatrz merc był na tym pasie. Kierowca ciężarówki zajechał mu drogę ten musiał uciekać do przodu po prawym pasie. Rozumiem każdy może czegoś nie zauważyć tym bardziej że kierowca tira miał merca w martwym punkcie. Jakby kretyn w ciężarówce znał trochę przepisy to by zrozumiał że spieprzył manewr i nie cisnął po klaksonie na kogoś kogo wcześniej przez swoją brawurę naraził na niebezpieczeństwo. Wypadki się zdarzają, ale jakim trzeba być kretynem aby nie zauważyć swojego błędu i jeszcze pokazywać wszystkim że ma się rację. Na filmie dokładnie widać kto zawinił. Kierowca merca miał racje że tego furiata brawurowca przyblokował, tyle tylko mógł. Teraz jak ten opublikował film to bym mu nie odpuścił i zgłosił sprawę na policję, głupi kierowca tira sam na siebie opublikował dowód.

   29
   • waldix pisze:

    Co do kierowcy merca. Podejrzewam że przyblokował furiata. Ale może łatwo to załatwić. Powie po prostu że tamten używał sygnału i nie wiedział co się dzieje, próbował zatrzymać auto. Kierowca TiR ma wtedy z dwóch stron, nieprawidłowe wykonanie manewru wyprzedzania i narażenie na wypadek i nieprawidłowe użycie sygnału dźwiękowego. Nie odpuścił bym takiemu, kto nawet nie uczy się na błędach i jeszcze sam dostarcza na siebie dowodów, które go obciążają.

    11
   • Borek pisze:

    Merc był na tym pasie? Pytanie brzmi czy był kiedykolwiek na innym?

    trudno się przejmować gośćmi, którzy nigdy nie opuszczają lewego pasa bo im się zawsze zajedzie drogę.

    • riesling pisze:

     Chyba chodzi o zajechanie drogi mercowi przez nagrywającego kidy ten stopował pierwszego tira

     • Borek pisze:

      Możliwe, ale definicja ustąpienia pierwszeństwa (tu przy zmianie pasa ruchu) wyklucza taką możliwość. Chyba żeeeee…. wyprzedzany kierowca mercedesa wbrew przepisom przyspieszył gdy był wyprzedzany!

       • Borek pisze:

        Zmieniając pas musisz ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym po pasie docelowym, tak? A żeby ustąpić pierwszeństwa musisz tak wykonać manewry, żeby nikt komu ustępujesz nie musiał zmieniać kierunku jazdy ani znacząco zmieniać prędkości. Jeżeli kogoś wyprzedzasz to ten ktoś jedzie wolniej od ciebie – przy zmianie pasa na “jego” nie jesteś w stanie zmusić go do hamowania (zajechać mu drogi), o ile wyprzedzany jedzie cały czas ze stała prędkością. Możesz go najwyżej zepchnąć z pasa, ale to już nie jest “zajechanie drogi”.

        Na filmie słychać że chwilę po wyprzedzeniu mercedesa autor zaczyna trąbić, dlaczego? Ano dlatego że cwaniaczek zaczął przyspieszać gdy był wyprzedzany aby właśnie nie pozwolić dokończenie tego manewru, czyli sam złamał przepis i niejako sam wywołał “zajechanie” sobie drogi. Tyle mojego w tej kwestii.

        • riesling pisze:

         – czy merc zaczął przyspieszać tego nie widac,
         – widać ze nagrywający zjeżdża na prawo zaraz po wyprzedzeni , jak na moje czucie za wcześnie, a nawet jak tamten przydpieszyl to takie zajeżdżanie to ma być nauczka?
         – może trąbił na to że merc zaczął brać go pasem awaryjnym

   • Enzo pisze:

    Ty naprawdę jesteś taki tępy czy się tu zgrywasz?

 • DraQox pisze:

  Nawet jeśli kierowca TIRa zawinił w jakiś sposób wcześniej (Nie licząc wyprzedzania) to typ w Merdedresie ma chyba siano zamiast mózgu. W ten sposób ryzykuje życiem swoim, swoich pasażerów i innych uczestników ruchu. I wszystko tylko po to żeby zrobić komuś na złość.

  28
  1
 • Paseratti pisze:

  Z góry przepraszam za formę wypowiedzi, ale…. WALIĆ P3DAŁA W DUPĘ, a najlepiej zepchnąć na pobocze i wpi3rdolić . . .

  17
  4
 • waldix pisze:

  Co za kretyn jedzie tym TiRem? Niech pójdzie na policję. Dość że źle wykonał manewr wyprzedzania o mało nie spychając tego merca na pobocze to później napierdala w klakson bo się spieszy. Dobrze mu kierowca merca zrobił że przyblokował takiego furiata. A idiocie wydaje się jeszcze że ma rację. Niech pójdzie na na policję z tym filmikiem to mu jeszcze tak dopierdolą że przez 2 lata będzie musiał dodatkowe kursy brać aby mu się zwróciło. Ale widać co się dzieje jak takiego debila się przyblokuje, piana w ustach i zakrwawione oczy takiego idioty bezcenna. Trudno łachów wyeliminować z drogi, ale kierowca merca znał złoty środek na takich. Wystarczy przyblokować takiego a sinieje i się pieni. Brawo dla kierowcy merca to dobry sposób na takich. Ale widać że kierowca TiR okazał się aż takim kretynem, że nawet nie zorientował się, że to on popełnił błąd. Z powrotem na prawko tym razem kilkuletni kurs to może się nauczy.

  3
  94
 • abcd pisze:

  TIRY NA TORY

  6
  18
 • bartq pisze:

  Mnie trochę dziwi, że większość nagrywających “grozi” takim cebulakom youtubem a nie policją. O co chodzi z tym youtubem oni jakieś mandaty dają czy co po? Po mnie to by spłynęło jak po kaczce jakby mi ktoś o youtubie gadał. Przecież to ewidentnie powinno się zgłaszać na policję!!

  28
  • tchopz pisze:

   “Jesteś na jutubach” to takie współczesne “Jesteś u Pani”.

   18
  • Make my day pisze:

   Szaremu Kowalskiemu w sumie to nic się nie stanie. Ale jest czasem cień szansy, że przyłapiesz jakiś samochód firmowy, albo jakieś grubej szychy prezesa. Potem ktoś to zobaczy, z innej firmy, i uwali deale ze sprawcą na grube miliony zasłaniając się CSR-em.
   Satysfkacja gwarantowana.

   PS. I nie. Autorowi nic nie grozi w związku z Art. 216. KK. Nic.

 • szakal pisze:

  Jaki problem ma kierowca tira ??.
  Kamera jest
  Wiec z całym impetem wjeżdżam i hoya.
  A nie jesteś na Youtubie jak u pani w przedszkolu

  15
  1
 • andy pisze:

  WB – WyjątkowyBuc

  12
  2
 • Kierownik pisze:

  Zawsze zastanawia mnie jeden fenomen – tak się spieszy, że pogania wszystkich, cisnąć lewym pasem i mając w d…e przepisy, a potem nagle zajeżdża drogę i potrafi nawet w minutach blokować komuś drogę.
  Typowy czereśniak, słomiarz i bandyta drogowy, za takie manewry powinni stawiać przed sądem za niebezpieczeństwo sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym.
  Też nie trawię wyprzedzających się TIR-ów i podoba mi się pomysł zakazania tego manewru, ale litości… tak się NIGDY nie załatwia spraw…

  37
 • gosc pisze:

  Jak zwykle w takich filmach, nie wiadomo co było wcześniej.
  Moze kierowca ciężarówki rozpoczął manewr wyprzedzania i władował się nagle na lewy pas (jak to zwykle robią) zmuszając jadącą osobówkę do mega gwałtownego i niebezpiecznego hamowania?

  5
  48
  • Kris pisze:

   Co by nie było takiemu baranowi zabrać prawko

   17
  • Teoriespiskowe pisze:

   Oczywiście, i dlatego jako właściciel mercedesa musiał zająć się wymiarem sprawiedliwości… Czy was ludzie porąbało??

   15
  • Szymon pisze:

   Musi w końcu dotrzeć do wszystkich (tak jak do mnie to dotarło) że jadąc 200km/h to Ty musisz przewidzieć że ktoś może wpakować się Tobie na pas. Kierowca tira nie jest w stanie określić odległości. Zakłada że jedziesz “normalnie” 140 i że będziesz musiał hamować ale nie gwałtownie. Teraz się już nie irytuje kiedy się tak dzieje. Najlepszy kierowca to ten który ma dużą wyobraźnię, pokorę i potrafi myśleć za wszystkich którzy są w pobliżu. Przewidzieć że pieszy wejdzie na pasy, przewidzieć że tir którego widzimy na horyzoncie zacznie wyprzedzać, że lewo pasowicz się trafi…. Itd.

   19
   • Imp pisze:

    Po części się zgodzę. Trzeba przewidywać, trzeba trochę myśleć, trzeba się oglądać dookoła. Dlatego też, jadąc czymkolwiek (obojętnie) i rozważając jakikolwiek manewr (obojętnie), trzeba się rozejrzeć, pomyśleć i upewnić. Nie trafia do mnie argument “nie jest w stanie określić odległości”. Nie jest w stanie określić odległości, to raczej nie powinien jeździć samochodem. “Zakłada, że jedziesz normalnie 140” – zasada ograniczone zaufania i niczego zakładać nie powinien. Powinien mieć tę pokorę, o której właśnie piszesz, to przed wykonaniem manewru powinien przez moment się właśnie zastanowić, rozejrzeć, pomyśleć, wykorzystać sekundę czy dwie na ocenę prędkości innych pojazdów, które mogą akurat go wyprzedzać i nie podejmować działania z pierwszym impulsem “myśli” do mózgu.

    Powyższe nie ma związku z tym filmem, bo na podstawie fragmentu z filmu:
    – kierowca Mercedesa – frustrat i bandyta
    – kierowca nagrywający – frustrat i bandyta

    • Anonim pisze:

     Chłopie, nagrywający bandyta? Z jakiego powodu? On wyprzedził blokowany pojazd…. Miał też się prawie zatrzymać przed tym mercedesem? Gdyby inny “tir” mu wjechał w dupę to trup na miejscu. A frajer z merca by się zesrał i odjechał. Przecież on ich prawie zatrzymał na autostradzie.

 • JosephSwity pisze:

  igtropin reviews
  Make certain you’re not reinforcing an undesirable behavior. You don’t would like to give your puppy snacks or specific consideration throughout instruction if they’re not executing the task appropriately. Should you, then they’ll think you’re pleased and continue to do points the way in which they’re doing them, and so they won’t enhance.
  Cheap Testosterone Cypionate
  If you’re looking for a good bit of precious jewelry with limited funds perhaps you have regarded as a pawn retail outlet? Often times individuals difficult fiscal times pawn their jewelry, even brand new and then in perfect problem. This gives you the opportunity to have a okay part of precious jewelry at a tiny part of the cost!
  Stanozolol For Sale Usa
  Just before you put in a deal on a home, ask the owner to offer you a duplicate with their newest utility bills. Knowing what the house loan will definitely cost each month is clearly crucial, but it is also crucial that you know of what more you may be paying every month. You must know that you could pay for the property before buying it.
  Drostanolone Manufacturer

  19
  • Serio? pisze:

   @PolskieDrogi usuwaj takie spamerskie gówno zawczasu (odpal Captche), bo dostaniesz po TrustRanku Google.

 • krzysiok pisze:

  Autor powinien to wysłać na policję a w dalszej kolejności na jutuba. Przez takich idiotów jak tamten mogą powstać karambole.

  10
  1
 • Lukasz pisze:

  a jak by atak podczas porojektowani autostrad Pomyśleć I np zrobic PRZYKŁADOWO odcinek 40 km 3 pasmowej Autostrady (żeby te tiry mogły się naspokojnie powyprzedzac następnie PRZYKŁADOWO 10km 2 pasmowej z Odcinkami zakazu Wyprzedzania ??

  3
  9
 • smieszek88 pisze:

  Ciekawe co autor miał na myśli tyle trąbiąc. Gdyby nie trąbił mesio pewnie by odpuścił o wiele wcześniej. No i to przekonanie że wszyscy jeżdżą z CB-radiem, no chyba że ma tak nierówno pod sufitem że gadał do siebie.

  33
 • Stefan pisze:

  Dobrze zrobił , sam niejednokrotnie prawie zwiedzałem pobocze jak 5 metrów przedemną tir wpierdzielił mi się na pas i wyprzedzał następne 5 minut swojego kolesia

  1
  36
 • Michał pisze:

  Mocniej trzeba go było trzepnąć aby szyba wyleciała w bagażniku. Potem tłumaczenie nic nie mogłem zrobić tuż przede mną wyhamował nie miałem miejsca nie zdarzyłem, nie prowadzę roweru tylko ciężki wyładowany pojazd.

  29
 • Rafal pisze:

  Dobrze zrobił ten z merca. Ile taki osioł. ( BO OSŁY SĄ OD WORZENIA Towarów} Zyska na tym wyprzedzania. Po 9 godzinach pracy będzie dalej może o 5 kilometrów. Ale nie. Sanolubnu kuta. Zablokuje całą autostradę żeby sobie powyprzedzać. Bo co te słonie mają innego do roboty.
  A może poblokuje innych kierowców z resoraków i w razie co mam kamerkę. A jak się który WKU. Wi To nazwę go troglodytą. TIRY POWINNY MIEĆ ZAKAZ WYPRZEDZANIA. CO TO ZA WYPRZEDZANIE JAK SIĘ JEDZIE 2 KM SZYBCIEJ OD WYPRZEDZANEGO. oni są od dostarczania towarów a nie od ścigania się.
  Tiry na tory

  14
  81
 • 997 pisze:

  jak w tytule-997
  ZGŁOSZONA TA QRWA DROGOWA czy tylko plakac potraficie?

  13
  1
 • Bartosz pisze:

  Dam głowę że policja nawet się tym filmikiem nie zainteresuje To jest bardzo ciekawe tyle ile jest materiałów w internecie A podejrzewam że nikt nie został nigdy ukarany

  • El pisze:

   Niestety masz rację. Policja nie lubi nawet gdy ich zarzucać takimi filmikami. Sam zgłaszałem tylko filmy gdzie istniało bezpośrednie zagrożenie dla życia pieszych , na przejściach, ale nic mi nie wiadomo aby ktoś został ukarany.

   • findhorn14 pisze:

    Niby dlaczego mieliby cię informować o ukaraniu innej osoby? Nie jesteś stroną w sprawie.

    • kimer44 pisze:

     Jeśli nagrany nie przyjmie mandatu, to kierują sprawę do sądu i JESTEŚ stroną w sprawie, bo film nie jest dowodem tylko twoje zeznanie.

 • Radeczek pisze:

  no ja mysle ze po zgloszeniu tej sprawy na policji prawko debila z merca poszlo sie jebac

  15
  2
  • 997 pisze:

   zle myslisz.
   po zgloszeniu to RAZ.
   a potem musisz sie stawic jako ŚWIADEK ZDARZENIA w sadzie jezeli koles sie nie przyzna-jak przyzna to nie musisz.
   wiec gnaj do JEGO MIASTA na sprawę-do Warszawy z Wrocławia naprzyklad.
   chore to ale prawdziwe.
   dlatego ludzie pierdolą prawo i mają na nie wyjebane-wrzucaja filmy do sieci i ktos cwela po facjacie albo nr rejestracyjnym rozpozna.

   A POTEM GWOŹDZIE W DŁOŃ i CHUJOWI PO KAROSERII W NOCY :)))

   • Radeczek pisze:

    takich dwoch cweli ostatnio stracilo wlasnie prawko + mandat przeze mnie i z pelna radoscia pojechalem zeznawac, ale przynajmniej sie dowiedz gdzie cwel mieszka i pozniej mozesz dzialac, tak jak piszesz, BO KLAMAC I POWODOWAC ZAGROZENIE NIE WOLNO

 • Rafau pisze:

  A ja sie kiedys dziwilem, dlaczego nagle kilka auto przede mna awaryjnie hamuje, jak przede mną nie bylo zadnego wypadku itp. Przez takich ludzi dochodzi potem do tragedii.

  31
  1
 • Rafał78 pisze:

  Poprosić innych tirowców przez CB żeby typka przyblokowali i po sprawie. Pewnie by awaryjnym cisnął, ale co by go wkurwili to ich, a nie youtubem się odgrażać.

  5
  5
  • 1.2.3. pisze:

   No ale co by to dało? Byłaby to odpowiedź prostactwa na prostactwo. Najważniejsze to nie dać się sprowokować i być mądrzejszy od tych wszystkich przyglupów drogowych.

   10
   1
 • heheszky pisze:

  Mogl zajebac w dupe to by sie nauczyl.. kamerke mial to wszystko by bylo jasne

  18
  • Emmm pisze:

   Człowiek inteligentny nie odpowiada agresja na agresję drogową. Dobrze, że w niego nie wjechał, byłaby to tylko strata cennego czasu dla kierowcy. Najlepiej oddać film na policję i po sprawie, oni są od wymirzania kar.

   8
   1
 • polo pisze:

  Miałem wrażenie że pod koniec jednak mu w doupe zaje….

  14
 • Anonimek pisze:

  Z jednej strony byłbym za wjechaniem deb**owi w tył, ale z drugiej po co tracić czas na amebę, którą dopadnie selekcja naturalna…
  Szkoda nerwów i czasu, zwłaszcza dla kierowcy TIRa, który musi dowieść towar do miejsca docelowego…

  14
 • Arturski11 pisze:

  Zmielić mu tył media to by drogi raz tak nie zrobił a mając kamerkę to by kirowta ciężarówki nawet kary nie dostał.

 • Emmm pisze:

  Cały czas to samo, cebulandia. Jak ciężarówki wyprzedzają się przez 5min źle, bo blokują ruch, jak wyprzedzają się szybko, sprawnie, dynamicznie, też źle. Dziwny kraj. Ogólnie słabe i prostackie zachowanie, zwykłego słabego zakompleksionego gościa, który ma o sobie zdecydowanie za wysokie mniemanie.

  28
 • Bo pisze:

  Rozumiem frustrację osobowego. To przecież TIRy NAGMINNIE robią dokładnie to samo. Gdyby zrobić statystyki to TIRowcy popełniają ten proceder w ponad 99% na drogach

  9
  33
 • Rafał pisze:

  Na litość boską, następny co odgraża się YouTubem – co to jakaś nowa komórka sprawiedliwości?

  9
  10
  • rysiek z tira pisze:

   nowa dyscyplina. kiedys byl boks, zapasy, teraz jutuby

  • rrrr pisze:

   Będziesz u Pani ewoluowało do będziesz na youtubie. Tak to jest jak się nie ma jaj żeby samemu załatwić sprawę to trzeba się komuś wyżalić.

   2
   1
 • sdf pisze:

  Trzeba było walić. Masz kamerę więc jesteś kryty. Gościu specjalnie doprowadził do niebezpiecznej sytuacji na drodze. Debile lewego pasa myślą, że mogą ciąć ile fabryka dała i każda ma im z drogi zjeżdzać momentalnie bo książę jedzie.

  47
  3
 • ISH pisze:

  Hamulca bym nie dotknął tylko gaz w podłogę

  23
  2
 • Słoneczko pisze:

  Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Wyścigi słoni sobie bezmózgowcy urządzają.

  9
  62
  • kriss_u pisze:

   Bez muzg to ty jesteś, widać wyraźnie że kierowca z kamerą zwolnił into wyprzedzanie było w miarę płynie i szybkie a mózgu zabrakło kierowcy mercedesa.

   24
   2
 • leszek pisze:

  uderzył?

 • Deeway pisze:

  Następnym razem nie hamujcie, tylko uderzajcie.

  41
  2
 • Adrian pisze:

  Na YouTube nic nie da lepiej zgłosić się z nagraniem na policję. Myśli ze ma mercedesa to mu wszystko wolno chyba przesiadł się z BMW bo to takie samo zachowanie

  25
  4
 • kazik pisze:

  zatrzymał sie?

 • Fazi pisze:

  Co za burak :-\

  9
  2
 • Michu pisze:

  Ja bym jednak w niego uderzył.

  44
  2
  • Ja pisze:

   Ja też tak bym w niego zajebal, że cwel mialby przednia rejestracje na wewnetrzej części tylnej klapy. Za nagłe i nieuzasadnione hamowanie / blokowanie drogi dostałby jeszcze kwita. Do tego wzrost OC i kurwa nauczyła by się na zawsze

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Lut 19 2019
  Polskie Drogi #140
 • Lut 18 2019
  Potrącenie 13-latki i jej dziadka. Sprawca uciekł.
 • Lut 18 2019
  “Masz przeje*bane!”
 • Lut 17 2019
  “No przecie światła mam”, czyli oświetlenie z AliEkspress i śmiertelne zagrożenie
 • Lut 16 2019
  Kolizja z autobusem (autor prosi o interpretację sytuacji)
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa