Gdy słoma z kół wystaje

Jak to jest, że ludziom nie jest zwyczajnie wstyd zachowywać w taki sposób?
Niepojęte…

https://youtu.be/0lLDH5aY6rg
Share Button

32 komentarze do "Gdy słoma z kół wystaje"

 • gtux pisze:

  Byłem na jego kanale, 10 kamer w aucie i chyba jezdzi caly dzien po miescie i tylko czeka jak ktos zlamie jeden przepis i od razu zadowolony wyciąga fujare 😀

  6
  5
 • Andy pisze:

  I znowu to samo: nie kazdy kto kupuje bmw to debil ale kazdy debil kupuje bmw…

  9
  2
 • Krzysiek pisze:

  Łamanie całego zestawu przepisów ruchu drogowego, wykonywanie idiotycznych-karkołomnych manewrów, które narażają na niebezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu drogowego, wszystko to po to aby zyskać…jakieś 2 sekundy – może na torze wyścigowym miałoby to znaczenie, na zwykłej drodze, to po prostu debilizm.
  Swoją drogą, kamera pod samochodem, potrzebna jest na okazję monitorowania wypadających części? 😀

  12
 • Piotr pisze:

  A nie pomyśleliście, że np. samochód jest wykorzystywany do nauki jazdy i dlatego kamerka pod podwoziem.

 • rsx pisze:

  cytując komentarz z youtube, o nagrywającym – “tyle kamer to pewnie jakis prowokator tym jezdzi na bank”

  8
  5
  • Bb pisze:

   Na nagraniu dosłownie widać, że jest to prowokator.
   Jeździ normalnie, jak Pan Bóg przykazał.
   Nie nagina prawa.

   Po prostu jeździ tak, jak każdy kierowca z prawem jazdy powinien jeździć…

   19
   3
 • Skinny pisze:

  Typowy kierowca bmw. Kultury bym się nie spodziewał a o używaniu mózgu nie wspomnę. Najlepsze jest to że oni myślą że są fajni.

  16
  4
 • Anonim pisze:

  Proponuje jeszcze na rozrządzie i na dachu kamerkę zainstalować ;p

  39
  9
 • Łukasz pisze:

  Przeżywata jakby się wam ktoś na dywan w domu zesrał. Chłopak przesadził, ale nie ma co się tu podniecać jakby ufo na podwórku wam wylądowało

  19
  29
  • Panicz R33v0 pisze:

   Przed założeniem komukolwiek Internetu powinny być przeprowadzane psychotesty, naprawdę.

   16
   8
  • Razi pisze:

   Wiesz czemu udało mu się tak przejechać bez żadnej kolizji? Bo inni stosują się do przepisów. Dlaczego jeden ma być bardziej uprzywilejowany od drugiego? Co jest wyznacznikiem?

   • motocyklista pisze:

    @Razi -ależ strasznie niebezpieczne sytuacje sprowokował ten kierujący z BMW. Ja tam widziałem co najmniej 10 kolizji, 2 wypadki śmiertelne, prawie zgarnął 12 rowerzystów i pieszych – ale tych to w setkach trzeba liczyć.
    Eh te tradycje rodem z ORMO.

    1
    13
    • Razi pisze:

     No więc, sekunda 20: skręca w lewo nie widząc co jest po jego prawej stronie, bo mu van zasłania, ani z przodu, bo nagrywający zasłania. Sekunda 24: wjeżdża na pas pod prąd, gdzie akurat mógł ktoś z parkingu wyjeżdżać i wziąć sobie większy łuk, bo od tamtej strony pusto, a chce skręcić w lewo. Jedzie stanowczo za szybko na te warunki. Na koniec jeszcze stanowczo zbyt szybko wjeżdża na pasy, na których byli przechodnie, do tego jeden przechodzeń dopiero wchodził na pasy od drugiej strony.

     Teraz wyobraź sobie drugiego takiego kierowcy jadącego z naprzeciwka, sekunda 26, gdzie czerwony citroen blokuje z jakiegoś powodu pas ruchu, a najlepiej wyskakującego zza niego, bo przecież skąd tam by się mógł ktoś wziąć…

     • motocyklista pisze:

      @Razi – hm, a Ty jesteś jego oczami, że piszesz, że nie widzi, że mu coś zasłania? Dalej, piszesz, mógł wyjechać (no jak z parkingu by ktoś wyjeżdżał to się włącza do ruchu, więc?). Piszesz wyobraź sobie… itd. Eh – ja sobie wyobrażam wiele rzeczy, ale to nie znaczy, że mam nie siadać za kółko, bo może mi ktoś wymusi… Jezu niedajbożeboziuniu w 20 sek. uśliznąłby mu się tył i wjechałby w te matki z dziećmi.
      Trzymaj się faktów a fakty są takie:
      1. “No więc, sekunda 20: skręca w lewo nie widząc co jest po jego prawej stronie, bo mu van zasłania, ani z przodu, bo nagrywający zasłania.” Dlaczego ktoś inny ma wjechać na czerwonym? Z przodu widział doskonale (prawdopodobnie – jeszcze przed skrętem nagrywającego – pojazdy raczej znienacka się nie materialzują na drodze w jakiś cudownie magiczny sposób.
      2. “Sekunda 24: wjeżdża na pas pod prąd, gdzie akurat mógł ktoś z parkingu wyjeżdżać i wziąć sobie większy łuk, bo od tamtej strony pusto, a chce skręcić w lewo.” A dlaczego ktoś wyjeżdżający z parkingu ma patrzeć tylko w jedną stronę?
      3. “Jedzie stanowczo za szybko na te warunki.” To jest Twoja subiektywna opinia. Dla jednego 20km/h w mieście to za dużo. A jaką ten ma prędkość? Ja z monitora nie umiem czytać. Wróżbitą Maciejem również nie jestem.
      4. “Na koniec jeszcze stanowczo zbyt szybko wjeżdża na pasy, na których byli przechodnie, do tego jeden przechodzeń dopiero wchodził na pasy od drugiej strony.” Wiesz – jakby wszyscy tak jeździli to w miastach ruch by zamarł. Podpowiem Ci – jak pieszy zejdzie z pasa (tu masz dwa pasy) to możesz ruszyć.
      5. “Teraz wyobraź sobie drugiego takiego kierowcy jadącego z naprzeciwka, sekunda 26, gdzie czerwony citroen blokuje z jakiegoś powodu pas ruchu, a najlepiej wyskakującego zza niego, bo przecież skąd tam by się mógł ktoś wziąć…” No właśnie skąd tam mógłby się koś wziąć? Tam stoją jeszcze ze 3 auta chyba za tym Citroenem – więc raczej było to do zauważenia (raczej nie patrzył przed swoją maskę – tylko trochę dalej.

      A tak poważnie – nie siej demagogii. Popełnił wykroczenia – zgoda. Ale dlaczego dopuszczasz wykroczenia (o których pisałem w punktach) u innych kierujących a jemu zabraniasz? To ci wjeżdżający na czerwonym, włączający się do ruchu z parkingu mają być bardziej uprzywilejowani? Jemu zabraniasz popełniać wykroczenia ale innym już nie.

      I żeby była jasność – nie pochwalam takiej jazdy – przesadził. Tylko śmieszy mnie naginanie rzeczywistości – rodem z pasków TVP i TVN razem wziętych.

      • Razi pisze:

       1. Motocykliści są wszędzie 🙂 A z przeciwka mógł taki nadjechać i na wprost miał pierwszeństwo.
       2. A może dlatego, że NIKT NIE MA PRAWA TAM SIĘ POJAWIĆ Z DRUGIEJ STRONY? Poza tym wcześniej mógł spojrzeć i nic nie widzieć, nie słyszeć żadnego sygnału.
       3. Tak, subiektywna, tam jest ciasno i należy zachować szczególną ostrożność
       4. może trochę tutaj przesadziłem, przyznaję.
       5. Mógłby nie wiem, pędzić? Tak jak te BMW sobie pod prąd jechać i olewać przepisy i bezpieczeństwo?

       Nie sieję demagogii, tylko zdrowy rozsądek. Szanujmy się na drodze na wzajem. Nikt nie jest ponad prawem, żeby takie coś odpierdzelać. Nie szukaj żadnych usprawiedliwień, tym razem nic się nie stało, a następnym?

       • motocyklista pisze:

        Ale ja go ni usprawiedliwiam. Po prostu popełnił wykroczenia, za które powinien ponieść odpowiednie konsekwencje. Autor zamiast szukać atencji w internecie powinien pojechać na komendę albo wysłać film – i tyle. Ale autor lubi atencję (zapewne) – byłem na jego profilu – myślisz, że on zgłasza te wszystkie niebezpieczne sytuacje? (Jest te tam mnóstwo sytuacji przewrażliwionego zacietrzewionego czlowieczka z esbeckimi tradycjami).

        • Razi pisze:

         Dlaczego nie i to, i to? Należy takie zachowania piętnować, pokazać że mamy ich dość.

         Nie wnikam czy zostało to zgłoszone, takich stać na mandaty, a powiedzą że nie pamiętają kto kierował pojazdem i na tym się kończy, bo nie wiadomo komu zabrać prawo jazdy (IMO trzeba to zmienić, właściciel powinien ponosić karę za to, co ktoś robi jego samochodem).

         A wracając do twojego «Przeżywata jakby się wam ktoś na dywan w domu zesrał.». A kiedy mamy przeżywać? Jak już kogoś zabije?

         • motocyklista pisze:

          @Razi – hahaha właściciel ma ponosić karę za to co ktoś robi z jego pojazdem? Ubawiłem się do łez. Masz jeszcze jakieś pomysły?

          Zobacz najnowszy film – ten z “wyprzedzaczami” – tam jest realne zagrożenie – każde, ale nie tutaj. Tutaj to o czym piszemy, Ty, ja i inni to są tylko hipotetyczne sytuacje, które nie miały tu miejsca.

          Od piętnowania (od karania) to mamy wymiar sprawiedliwości i policję a nie zacietrzewionych obywateli, którzy aby podbudować swojego ego będą linczować wszystko i wszystkich.

          Jak komuś nie pasuje jego jazda – niech zgłosi na policję i jedzie za nim, a nie wrzuca w net.
          Ja ostatnio jechałem za TIRem, z którego sypał się lód (z plandeki) – zgłoszone, patrol zatrzymał kierowcę – a zajęło to 40min. jazdy za nim. Sorry @Nace – ale mam odmienne zdanie niż Ty, ale nie chciałem się udzielać w dyskusji. 😛

 • Gerhard pisze:

  Czegóż innego się po warszawskim wieśniakowi spodziewacie? Bydło i tyle.

  7
  5
 • TAKA PRAWDA pisze:

  Fajny tytuł 😀 “Gdy słoma z kół wystaje”

  11
 • Patryk pisze:

  A co to za zestaw z kamerą pod podwoziem? I w sumie co taki widok daje?

  7
  2
  • Teoriespiskowe pisze:

   Jak pęknie Ci opona to będziesz miał ładne nagranie.

  • aNoNiM pisze:

   Jak się wjedzie w jedną z dziur na drodze (a takich nie mało) i się samochód uszkodzi to będzie dowód dla ubezpieczyciela… Przynajmniej tak na logikę powinno być 🙂

  • Karol pisze:

   Pojazd Google 🙂
   Ten widok pewnie nic nie daje po prostu ma się czym pochwalić

   2
   1
  • motocyklista pisze:

   @Patryk – pewnie autor nagrania pisze o sobie, dlatego ujęcie koła tylko jednego i tylko z jednej kamery. Na pozostałych trzech jest tytułowa słoma w kołach.

   1
   7
 • Komentator pisze:

  Wyeliminowac z narodu Polskiego takie gowno bo to hanba.

  7
  2

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Mar 26 2019
  Czy zmiany dotyczące praw pieszych na pasach są potrzebne?
 • Mar 26 2019
  Niekontrolowana zmiana pasa ruchu
 • Mar 26 2019
  Problemy przy skręcie w lewo
 • Mar 25 2019
  Polskie Drogi #143
 • Mar 25 2019
  Wypadek na rondzie w Brzesku – samochód wjeżdża w pieszych na chodniku
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa