“Niewidoczne” skrzyżowanie i wypadnięcie z drogi

Niewątpliwie pomogłoby doznakowanie skrzyżowania tablicami prowadzącymi U-3c i U-3d, które “stosuje się w celu uprzedzenia kierującego pojazdem o konieczności zmiany kierunku jazdy na szczególnie niebezpiecznych łukach poziomych i na skrzyżowaniach typu T.”

https://youtu.be/nRihZ8HqhEc
Share Button

11 komentarzy do "“Niewidoczne” skrzyżowanie i wypadnięcie z drogi"

 • cichyzorro pisze:

  I znowu mamy nie stosowanie się do przepisów. Zasada jest bardzo prosta nie widzę dobrze zwalniam a nie pruję dalej bez opamiętania. Kierowca bezmózgowiec, dostał dobrą nauczkę.

 • Seweryn pisze:

  Uwielbiam takich stojących po prawej stronie z włączonymi światłami mijania, debile nie wiedzą że ich lampy oślepiają pojazdy z przeciwka. A oznakowanie drogi cudowne.

  10
 • Krzysiek pisze:

  Polskie szosy to prawdziwa kopalnia kuriozalnych rozwiązań, albo “ćpa” się znaki tak, że niemalże robi się z nich “las”, w którym nie ma ani czasu ani nawet możliwości rozeznać się w porę o co właściwie zarządcy drogi chodzi, tylko rozpraszają, a przy okazji przysłaniają istotne fragmenty drogi, takie jak przejścia dla pieszych, wloty…albo wcale nie ma znaków, dzięki czemu przydarzają się takie “niespodzianki” jak na powyższym nagraniu.
  Kolejnym aspektem problemu jest brak oświetlenia, większość dróg albo w ogóle jest nieoświetlona albo lampy wyłączane są …. nocą!
  Polska to zaprawdę dziwny kraj.

  1
  1
 • Anonim pisze:

  Jadę w nocy 80 km/h, nowe lampy bixenon, nowe palniki, światła idealnie ustawione oświetlają mi drogę do przodu na 60 metrów i do głowy mi nie przyjdzie aby jechać szybciej – bardzo niepewnie był się czuł jadąc z prędkością, dla której droga hamowania jest dłuższa niż zasięg moich świateł mijania. Tymczasem jestem hurtowo wyprzedzany przez większość pojazdów, również tych, w których stan oświetlenia pozostawia wiele do życzenia i tak się zastanawiam… czy to ze mną jest coś nie tak czy z kierowcami, którzy bez wyobraźni jadą w nocy na ślepo zakładając optymistycznie że droga zawsze będzie pusta i bezpieczna ?

  45
  9
 • Jot pisze:

  Następny mądry inaczej. Nic nie widzi na 20m do przodu, ale zwolnić = wstyd.

  8
  5
 • RCK pisze:

  I tak dobrze, że nie jechał sekundę wolniej.

 • Nazhir pisze:

  Stary rzęch z reflektorami halogenowymi. To się musiało tak skończyć!

  18

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj