Menu

 • Kategorie

 • Po co to wszystko?

Niezrównoważona policjantka

Aż oniemiałem! Finał tej sprawy powinien być tylko jeden – wydalenie ze służby w trybie natychmiastowym. Funkcjonariuszka (o ile w ogóle można ją tak nazywać) ewidentnie niezrównoważona – tym samym nie ma prawa służyć w policji.  I nie ma znaczenia czy piesza przechodziła na zielonym, czerwonym, różowym czy fioletowym. Nikt nie miał prawa zachowywać się w ten sposób!

https://www.youtube.com/watch?v=QJOr9XeLxJY#t=22
Share Button

25 komentarzy do "Niezrównoważona policjantka"

 • […] która przeganiała radiowozem starszą kobietę przekraczającą przejście dla pieszych [film]. Teraz kolejny matoł (!), który poczuł się urażony, ponieważ ktoś ośmielił się go […]
  0  0
 • Mssk napisał(a):

  Muszę to napisać 🙂 Nie mamy fioletowych świateł 🙂
  0  0
 • edeq napisał(a):

  Policjantka powinna przejść testy psychologiczne, bo to aż nie możliwe aby nie była niezrównoważona. Teraz ją się udało złapać na szaleńczym zachowaniu, ale ciekawe ile razy odbijało jej w przeszłości i nie tylko za kółkiem.
  Mam tylko nadzieję, że odebrano jej służbową broń palną.
  0  0
 • TataRozalii napisał(a):

  Wina Galasa (inżynier ruchu w Wawie), bo to on tak ustawił te światła, że wcale nie taka starowinka ma problemy z pokonaniem całej szerokości ulicy na jednym „zielonym”
  A oburzonym na babcie że wlazała już na czerwonym, przypomnę filmik w którym w podobnej sytuacji motocyklista chroni starszego dziadka! Tam były same słowa szacunku dla motocyklisty.
  A na opis zachowania „władzy” szkoda słów…
  0  0
 • hawk napisał(a):

  haha dobre nie udawajcie oburzonych snoby
  0  0
  • aster napisał(a):

   chyba nigdy nie byłeś „prymasem” w szkole
   zajrzyj do słownika i zobacz jakie jest znaczenie słowa snob
   0   0
 • Krzych napisał(a):

  Gdyby nie rozpowszechnienie tego nagrania to ta psia mafia nawet by się tą sprawą nie zajęła „z braku dowodów” (piękno demokracji słowo psa > słowo zwykłego obywatela…). Nie usprawiedliwiam zachowania babci bo pewnie sam odsunąłbym szybę i się zapytał „CO PANI KU#@A WYPRAWIA?!”, ale mimo wszystko weszła jak wszystkie samochody jeszcze stały i z tego co widać nikt oprócz „policjantki” nie miał zamiaru tak szybko ruszać, poza tym ta p**da ruszyła na babcię gdy ta zaczynała wchodzić na pas do prawo skrętu, więc było to stworzenie realnego zagrożenia w ruchu lądowym (art. 86 par. 1 K.W.) za co ja bym dorzucił jeszcze 6 pkt., w końcu od kwietnia tego roku psy tak bardzo lubią się nim posługiwać i na tej podstawie zatrzymywać prawa jazdy (do tej pory zatrzymali już grubo ponad 10tys. dokumentów), że kara w sumie 22 pkt. karnych byłaby według mnie minimalnym wymiarem nałożonej kary. Chociaż i tak jestem zdania, że w przypadku psiarza nie ważne czy na służbie czy po kara za każde wykroczenie powinna być 2 razy większa niż dla zwykłego Kowalskiego, może w tedy prócz egzekwowania prawa nauczyli by się też jego przestrzegania. Co do zmiany pasa na przejściu to znak poziomy tego zabrania, ale że jest to skrzyżowanie o ruchu kierowanym to się nie liczy inną sprawą jest przekroczenie linii ciągłej przy zjeździe z buspasa. Swoją drogą to ja ukarałbym też dyscyplinarnie tego funkcjonariusza co siedział obok bo nie dopuszczalne jest, żeby policjant akceptował łamanie prawa zwłaszcza przez drugiego „policjanta”. Generalnie tacy ludzie powinni być zatrudniani do zamiatania ulic, a nie do Policji.
  0  0
 • kimo napisał(a):

  zasadniczo to powinien babci WPAKOWAĆ MANDANT za przechodzenie na CZERWONYM.
  więc niech się babcia cieszy że tylko ją „postraszył” 🙂
  to jedno-a drugie że policja nie powinna się tak zabawiać.
  niemniej jednak babcia pakuje się na CZERWONYM dla pieszych-skoro auta mają zielone.
  0  0
 • rfg napisał(a):

  Pieszy na pasach jest nie do ruszenia, nawet jak podczas przechodzenia wyświetliło się światło czerwone dla pieszego. Zachowanie tej pseudo-policjantki zasługuje na najwyższą możliwą karę, bo te byd…ki maja tego prawa przestrzegać-skur…ny !!!
  0  0
 • miko napisał(a):

  moim zdaniem była po prochach, bo jak inaczej można to tłumaczyć
  tu powinien wkroczyć prokurator – za usiłowanie pozbawienia życia
  0  0
 • franki napisał(a):

  Ze piesza weszla jak weszla chyba nie jest powodem ze trzeba ja rozjechac, zrozumialbym zatrzymanie celem pouczenia czy nawet mandatu ale takiego zachowania nie mozna usprawiedliwic niczym. Skoro policja daje taki przyklad to czemu sie potem dziwic ze co poniektorzy czuja sie bezkarnie a wrecz ze to oni na drodze rzadza a potem sa efekty
  0  0
 • Kamil napisał(a):

  Stronniczość opisu nad filmem kolejny raz aż boli. Mnie na równi z zachowaniem Policji burzy fakt, że babka wchodzi na późnym czerwonym bez rozejrzenia się dookoła. Ale przecież kto by zwracał uwagę na taka „błahostkę”, zginęła by to i tak zlinczowany byłby kierowca… Z drugiej strony, czy mandat i skazanie osoby na głodówkę do końca miesiąca to było by dobre rozwiązanie?
  0  0
 • Bodzio napisał(a):

  Kierowcy samochodu policyjnego powinien dostać cały pakiet punktów karnych: zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych, bez kierunkowskazu, zajechanie drogi, usiłowanie potrącenia pieszego, jazda bus-pasem i później kolejne przekroczenie linii ciągłej. Skandal
  0  0
 • Michał napisał(a):

  Żeby kierowcę tego radiowozu tak też ktoś nastraszył… Bydlak!
  0  0
 • Szymon napisał(a):

  Jakiś nienormalny :/

  Ps. Musicie cofnąć trochę nagranie.
  0  0

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Archiwa

 • PARTNERZY

 • POSTY GOŚCI

 • Blogi