Patoszeryf w akcji

https://youtu.be/-dZfSekY9_k
Share Button

25 komentarzy do "Patoszeryf w akcji"

 • Adolf pisze:

  Będzie widać lepiej. Ponieważ na youtube początkowe sekundy są w słabej jakości. Przytnij film i zrób tak, aby trwał minutę. Będzie lepiej widać i coś będziemy mogli poradzić. Przyjrzyjcie się na zegar szary po prawej podczas trwania filmu – pod koniec jest ostrość pełna. To moja sugestia. Pozdrawiam! NSDAP.

 • Miłek pisze:

  3 idiotów kumulacja 🙂

  11
  2
 • kamera szrot pisze:

  kamera psu w dupe sie nadaje…
  NIE OSZCZEDZAJ NA JAKOSCI bo potem tak wychodzi

  10
  2
 • Bobi pisze:

  Oboje zawinili, nauczyciel i mistrz lewego pasa.
  Jak to z niczego potrafi dojść do kolizji, przez głupotę.

  8
  18
  • krzysiok pisze:

   Co ma jazda lewym pasem do tego? Nie wyhamowuje się nikogo, bo jazda prawym pasem to nie jest przestępstwo tylko wykroczenie. Jakby ktoś chciał dokonać obywatelskiego zatrzymania to by mógł to zrobić, ale ktoś inny musi popełnić przestępstwo.

   7
   8
  • Anonim pisze:

   jaki mistrz lewego pasa wyprzedził auto i wrócił na prawo slepy jesteś

   • Bobi pisze:

    Anonim. Jak wy tak jeździcie, jak rozumujecie (rozumiecie tekst pisany) to mnie nic nie dziwi, że jest tyle patologii na drogach. Oczywista oczywistość, że w swoich opiniach wyżej, nie piszę o nagrywającym, jełopy dające łapki w dół.

  • g pisze:

   Mamy “czorne kombi”, “czorne AUDI” oraz “szaraka rodzinnego”.
   “Czorne kombi” jedzie szybciej od “szaraka rodzinnego”, wiec gostek pewnie pasa nie zmienial bo bedzie od razu łykał “szaraka rodzinnego”.
   “Czorne audi” jak zapierdalalo to mogl go nawet w lusterku nie ogarnąć i nie zdążyć zareagować. Jak jedziesz do przodu to patrzysz najpierw do przodu i raz na jakis czas kontrolujesz lusterka, a nie odwrotnie.

 • ElBucho pisze:

  Coś nie wyszło nauczycielowi, bo ten z lewego pasa wyprzedzał tego na prawym pasie – no może nie było to jakoś bardzo dynamiczne wyprzedzanie ale jednak. Oh wait, no tak – jechał za wolno, bo pewnie koło stówki a Audi to moment i 2paczki się robią nawet nie wiadomo kiedy.

  8
  1
 • szakal pisze:

  WINA jadącego lewym pasem, po cholerę on odbijał jak widział że jest samochód na prawym pasie ?. hamulce mu si skończyły ??

  8
  30
 • sflustrowany pisze:

  nagłośniłeś sprawę, teraz ciśnij do końca, sprawdzaj monitoringi z najbliższych świateł, skrzyżowań. niech dorwą pajaca!
  PS uczę się z tych filmików, że podstawowa zasada na drodze to:
  1. mieć włączoną kamerkę już przy starcie silnika
  2. walić w tych pajaców
  3. aby unikać takich sytuacji na pewno nie jeździć przepisowo!

  31
  2
  • Marcin pisze:

   Samo posiadanie kamery to widac nie wszystko. Warto zeby jakosc nagrania byla troche lepsza niz z telefonu sprzed 10 lat.

  • Kudłaty pisze:

   Od dawna powtarzam znajomym że jak Ci taki pajac wyskoczy i już nie ma opcji na wyhamowanie to nie ma mowy o uciekaniu, walniesz w krawężnik wyrwiesz wahacz potrącisz pieszego/rowerzystę bądź też postawi Cię bokiem i nawiniesz się na słupie a cwaniak rozweselony ucieknie z miejsca zdarzenia. Należy zachować zimną krew i walić w debila przodem bo to daje nam największe szanse na wyjście z zajścia z małym uszczerbkiem na zdrowiu a winny poniesie konsekwencje. Kamera oczywiście obowiązkowa. Nigdy nie spotkała mnie sytuacja by ktoś mi przed maską testował hamulce po zajechaniu drogi ale wiem jedno, lepiej trzepnąć w czyjś tył z małą różnicą prędkości niż hamować awaryjnie gdy się jest rozpędzonym, to ten z przodu straci trakcję nie ja.

   44
   • @di pisze:

    Kudłaty: masz 101% racji, podpisuje się pod tym co napisałeś, tym bardziej że sam byłem w sytuacji, gdzie auto zajechało mi drogę, a zmiana pasa wiązałaby się z zajechaniem drogi innemu pojazdowi. Ten który mi zajechał mógł zwiać i wtedy odpowiadam za wszystko ja. Filmik jest tutaj – Z deszczu pod rynnę

    10
   • m4ght pisze:

    Dokładnie. Jeśli różnica prędkości wynosi tylko kilka km/h na godzinę to możliwe, że zostaną tylko zarysowania.
    Co do filmu. Mistrz lewego pasa popełnia wykroczenie, a kierowca Audi popełnia przestępstwo. To jest celowe, z premedytacją stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Za coś takiego powinien pożegnać się z uprawnieniami.

    • Kudłaty pisze:

     Polemizowałbym czy zostaną tylko zarysowania, w samochodach tak ale za taki numer nie widzę opcji na dogadywanie się, policja wniosek o badanie psychologiczne i wysłanie nagrania do ubezpieczyciela sprawcy za co będzie miał regres. Z jego strony będą koszty napraw obu samochodów bo AC mu tego nie pokryje, psycholog prawdopodobnie skorzysta z opcji by uznać go za niezdolnego do prowadzenia pojazdów mechanicznych (to nie jest korzystne dla niego by mieć 100% pozytywnych opinii więc jak mu się takiego poda na tacy…), z policji będzie miał sprawę o celowe stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.

     10
   • bebe pisze:

    No ale jak sam napisałeś nigdy nie spotkała Ciebie sytuacja aby ktoś testował przed Tobą hamulce. Szczerze przede mną też nigdy. Jeśli ktoś potrafi jeździć, porusza się sprawnie, używa wszystkich pasów to nikomu się nie narazi.

    Oczywiście hamujących nie pochwalam.

    • Kudłaty pisze:

     Ale ja nie wnikam czym się kieruje psychopata. Czlowiek na nagraniu nie popełnił wykroczenia gdyż wyprzedzał samochód prawdopodobnie już przekraczając dozwoloną prędkość a jaśnie pan idiota z audi miał pretensje że mu GDDiK nie utworzyla prywatnego pasa do napierdalania ile fabryka dała.

     1
     1
    • Kudłaty pisze:

     Druga sprawa to taka że mogę popelniać dowolne wykroczenia jak chcę, mogę jeździć pod prąd na czerwonym świetle jeździć po chodniku i tylko policja ma prawo mnie za to karać oraz sądu zgodnie z obowiazującym prawem w Polsce.

 • Kierownik pisze:

  To jest właśnie sytuacja, której się obawiałem… Któregoś pięknego dnia, jakiś debil wykona taki manewr i dojdzie do nieszczęścia.
  To, że doszło tylko do kolizji to jest CUD.
  Teraz wyobraźmy sobie, że ma to miejsce na autostradzie, albo drodze ekspresowej… Tragedia murowana, poważne obrażenia, kalectwo, albo i ofiary śmiertelne, blokada drogi.
  Najgorsze jednak przez to, że spowodowane celowo i z premedytacją przez innego użytkownika dróg. Dlaczego? Dlatego, że nie miał wolnego lewego pasa, bo on chciał sobie pozap…ać.
  Dlatego też wierzę, iż w tej sprawie będzie pełna mobilizacja i:
  – we wszystkich szerzej dostępnych mediach to nagranie zostanie opublikowane
  – numery rejestracyjne złomu dla największej hołoty – sprawcy zdarzenia – zostaną upublicznione
  – wyżej przywołane drogowe cuchnące ścierwo zostanie zatrzymane i postawi mu się zarzut umyślnego spowodowania zdarzenia drogowego oraz ucieczkę z jego miejsca
  – dostanie minimum 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów, grzywnę pięciocyfrową, a jego zgniła, wieśniacka morda będzie upubliczniona ku przestrodze dla innych “nauczycieli”, tolerujących takie zachowania i mających w planach takie postępowanie w przyszłości

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Lut 19 2019
  Polskie Drogi #140
 • Lut 18 2019
  Potrącenie 13-latki i jej dziadka. Sprawca uciekł.
 • Lut 18 2019
  “Masz przeje*bane!”
 • Lut 17 2019
  “No przecie światła mam”, czyli oświetlenie z AliEkspress i śmiertelne zagrożenie
 • Lut 16 2019
  Kolizja z autobusem (autor prosi o interpretację sytuacji)
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa