Prosty przekaz dla pań i panów

Leży jak ulał…
Prosty przekaz dla pań i panów.
Zapraszam na: https://bit.ly/2O9AD0D

Share Button

16 komentarzy do "Prosty przekaz dla pań i panów"

 • Łukasz pisze:

  To G jest tragiczne, serio ciężko się na to patrzy.

 • Harman25uk pisze:

  Jasne i czytelne po kilku browarach 🙂

 • Beerdziak pisze:

  Super pomysł.
  Zaraz robię zamówienie na koszulkę (widzę, że jest mój rozmiar). A kubek sobie zażyczę na urodziny i żona będzie miała problem z głowy.
  Pozdrawiam.

 • Marek pisze:

  2 ostatnie litery są nieczytelne.

  1
  1
 • Mateo pisze:

  szkoda ze nie ma loga bmw !!!

 • bb pisze:

  G jest absolutnie nieczytelne. Kilkanaście razy szukałem rozwiązania, a znalazłem je dopiero wtedy, gdy zastanowiłem się na jakiej stronie oglądam to zdjęcie.

  Pomysł i ogólna idea – super. Ale wykonanie w tym jednym punkcie leży 🙁

  2
  1
  • Tomasz pisze:

   Bzdura, każdy w miarę myślący człowiek bez problemu odczyta, co tam jest napisane

   1
   1
   • Bb pisze:

    Zrobiłem test, zapytałem kilku moich znajomych w typowy piątkowy wieczór co tam widzą. Kilku odpowiedziało, że jakieś literki, bez zagłebiania się w szczegóły. Po ponownej prośbie widzieli już “polskiedro”, ciągle nie mając zielonego pojęcia co czytają. Bo oni nie znają strony polskiedrogi. Dla nich “polskiedro” to takie samo pojęcie jak “ACZXFAT”.

    A jako, że zajmuję się na co dzień reklamą i tym co trafi do klienta, a co nie – zgadnij proszę, dlaczego tak się stało. Czekam na informacje 🙂

    PS. Nie wierzysz? Oddal sobie zdjęcie z artykułu. Potem powiedz co zlewa Ci się w litery i “jedną całość”, a co jest rozlane tak, że bez zastanowienia się – nie odczytasz tekstu poprawnie. Właśnie taka jest podstawowa zasada reklamy. Ma zostać odczytana poprawnie przez jak największą liczbę osób, niezależnie od ich IQ.

    I jak, wyłapałeś problem? 🙂

    • Bb pisze:

     Kolejna sugestia. Zerknij na sklep tej strony. Która wg Ciebie wersja wg miniaturek jest najbardziej czytelna, albo też na której koszulce odczytujesz tekst bez problemu? Na jednej. Zaledwie jednej. Projekt jest lipny i tyle.

     • Polskie Drogi pisze:

      No to się określ – czy “projekt jest lipny i tyle”, czy jak sam pisałeś wyżej “pomysł i ogólna idea – super. Ale wykonanie w tym jednym punkcie leży (G jest absolutnie nieczytelne)”

      To, że masz problem z odczytaniem, nie musi oznaczać, że większość ma podobnie. Oddalanie i przybliżanie zdjęcia nic nie zmienia – dla mnie i dla wielu osób (po komentarzach w różnych miejscach, mogę śmiało napisać, że dla większości) wszystko jest czytelne i zrozumiałe.

      • Anonim pisze:

       “No to się określ – czy “projekt jest lipny i tyle”, czy jak sam pisałeś wyżej “pomysł i ogólna idea – super. Ale wykonanie w tym jednym punkcie leży (G jest absolutnie nieczytelne)”” Przecież Ci określił: projekt lipny a idea super. Czytać ze zrozumieniem nie potraisz?
       Jak dla mnie lipa i pomysł – really ktoś w takich bluzach i koszulkach będzie chodził ? leze i kwicze

       3
       2
       • PD pisze:

        Sam czytaj ze zrozumieniem. Najpierw pisze, że spoko, tylko G jest nieczytelne, a pozniej w następnym komentarzu, że cały projekt lipny. No to albo G, albo cały i dlatego była prośba o określenie się. Leżę i kwicze jak czytam mądrości osób, które piszą o czytaniu ze zrozumieniem, a same nie potrafią zrozumieć co czytają…

        1
        1
        • Bb pisze:

         Pomysł jest dobry (idea jest dobra), ale wykonanie kiepskie. Tyczy się to ostatniej linii a więc liter G oraz I. Ale jeśli jedna czwarta projektu jest źle wykonana, to cały projekt bierze w leb, bo jest nieczytelny. Mam Ci to rozrysowac?

         Wystarczyło zwiększyć zagęszczanie znaków w literze G i byłoby ok. Dla jeszcze lepszej czytelności odsunąć od siebie poszczególne litery o dodatkowy milimetrów – dwa i już w ogóle nie byłoby problemu z czytelnością. Powie Ci to każdy dobry grafik.

         PD – zamiast się oburzać i obrastac w piórka, uwierz mi – da się elegancko przyjąć krytykę i o niej dyskutować. Szczególnie, że jasno wypunktowalem jak w 3 minuty diametralnie zmienić odbiór produktu reklamowego, który z zasady ma reklamować.

         1
         1
         • Polskie Drogi pisze:

          Jakie piórka? Najwyraźniej to Ty masz problem, że nie zgadzam się z tym co piszesz. Posłuchaj, mam do tego tak samo prawo, jak Ty masz prawo nie zgadzać się z moim zdaniem.
          Uważasz, że ostatnia linijka jest nieczytelna? Ok. Ja mam prawo uważać, że jest czytelna. Więc skończ już na siłę udowadniać mi, że coś jest źle bo mam na ten temat inne zdanie. I choćbyś był samym prezesem wszystkich grafików w Polsce, to wybacz, ale Twoja uwaga jest przeze mnie przyjęta, ale nie zgadzam się z nią i tyle.
          Nie mam obowiązku zgadzać się z każdą krytyką pod moim adresem i pod adresem tego co robię i tak właśnie jest w tym przypadku.
          Myślę, że temat jest już wystarczająco rozwałkowany i najwyraźniej każdy pozostanie przy swoim stanowisku. Szanuję Twoje zdanie i proszę o uszanowanie mojego.
          Pozdrawiam

          1
          2
          • Bb pisze:

           Mój tekst odnośnie piórek itp. był odpowiedzią do PD, a nie do Ciebie, chyba, że pisałeś z nieoficjalnego konta. Jeśli tak – tym gorzej.

           Przy innych zdaniach zostaniemy, ewidentnie.

           I tak, też szanuję Twoje zdanie, choć nie masz racji 🙂

           Ps. Przy następnym projekcie uwzględnij, choćby testowo (do porównania) moje uwagi, zobaczysz, że nie pisałem tego arogancko, czy złośliwie, a mają one sens. Ot i tyle.

           Pzdr!

           2
           1
        • anonim pisze:

         PD – nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Ja zrozumiałem: projekt lipny idea w porządku – to jest sens wypowiedzi Bb. Mam Ci to rozrysować?
         Moje zdanie jest inne – i projekt i idea lipna. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś będzie kupował koszulki, bluzy i kubki .

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Lut 19 2019
  Polskie Drogi #140
 • Lut 18 2019
  Potrącenie 13-latki i jej dziadka. Sprawca uciekł.
 • Lut 18 2019
  “Masz przeje*bane!”
 • Lut 17 2019
  “No przecie światła mam”, czyli oświetlenie z AliEkspress i śmiertelne zagrożenie
 • Lut 16 2019
  Kolizja z autobusem (autor prosi o interpretację sytuacji)
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa