Menu

Kategorie

 • Ponad 50 000 polubień

 • PD w mediach

 • Wszystkie odcinki PD

 • Kanał

 • Udostępnij

 • Panta rhei

 • Stop agresji drogowej

 • Po co to wszystko?

 • Kontakt

 • Subskrybuj

  Wprowadź swój adres e-mail aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach

“Przy 160km/h łapie pobocze”

96 komentarzy do "“Przy 160km/h łapie pobocze”"

 • anon pisze:
  290
  23

  Autor filmu do natychmiastowego zabrania prawa jazdy. Jeszcze ma czelność wrzucać takie filmy do netu.

  • Borys pisze:
   103
   9

   Chciałeś powiedzieć, że prowadzącemu żęcha BYMYWY obić ryja do nieprzytomności za brak bieżnika na mózgu, a co za tym idzie wyobraźni. Za takie pojebane jeżdżenie powinna być możliwość obligatoryjnego zepchnięcia do rowu, spuszczenia wpierdolu itp.
   Dwa razy widziałem takie zachowanie na drodze, z czego w jednym wypadku inny kierowca mnie uprzedził, dogonił zjeba ( lat chyba 25) wyciągnął go z auta i wpierdolił srogo, a drugi raz mnie tajniaki (policja) wyręczyli. Zajechali drogę i od razu w kajdany.

   • sewek pisze:
    33
    2

    rozumiem jeszcze na 70 jechać 90 czy 100, czasem się zdarzy,chociaż nie popieram, ale ponad 170 jak w drugiej połowie filmu to już przesada…

   • Roki pisze:
    0
    0

    Borys nie podałeś tytułów tych filmów w jakich widziałeś te dwie sceny. Napisz, może kogoś zaciekawiły i chętnie je obejrzy.

   • Roki pisze:
    0
    0

    Borys nie podałeś tytułów tych filmów w jakich widziałeś te dwie sceny. Napisz, może kogoś zaciekawiły i chętnie je obejrzy.

  • Skinny pisze:
   6
   0

   Dokładnie.

  • byniu pisze:
   4
   2

   Droga namierzono bo zainterweniowaly media ADMINIE GDZIE JESTEŚ Co można to można

  • Piotres pisze:
   4
   0

   Autor Filmu. mały człowiek. mały kut. a s. stary samochód…

  • Bojesie pisze:
   1
   24

   hahahahah ludzie koleś ma na kamerce ze jedzie z prędkością 140km/h a tak naprawdę jechał 75km/h hahaha dlatego ten filmik jest w necie. SPRAWDŹCIE SOBIE W JAKIM CZASIE POKONUJE DYSTANS OD SŁUPKA DO SŁUPKA I OBLICZYCIE SOBIE Z JAKA PRĘDKOŚCIĄ RZECZYWISTA JECHAŁ. HAHA na oko widać ze to nie jest 160 nigdy nie jechaliście 160 czy co

   • Poiu pisze:
    7
    0

    Wsłuchaj się w pracę silnika… Automatik redukuje do trójki przy incydencie, nie przejmując się że mógł dachować (sprawny układ DSC) pruje dalej i auto włącza 4. bieg pod koniec filmu przy prędkości ok. 170-180 km/h. Ponadto, na zakręcie czujnik czy antena na podszybiu przy tej prędkości zostaje wyrzucona przez siłę przeciążenia grawitacyjnego. Przy 75km/h jak deklaruje poprzedni komentarz, na tak delikatnym zakręcie przy dużo mniejszej prędkości nie miałby szans się poruszyć.
    Kierujący dostał los od życia że go nie wyrzuciło bardziej. Kierowca ciągnika siodłowego (nie biorąc go w obronę) albo nie spojrzał w lusterko lub został zaskoczony podczas rozpoczęcia manewru wyprzedzania. Wyskakujący w lusterku jak z procy BMW mógł go zaskoczyć. Prawda jest taka, że gdyby BMW poruszał z dozwolonà prędkością + 20/30 km/h to do zdarzenia mogłoby nie dojść.

   • Jeee pisze:
    0
    4

    Faktycznie w momecie gdy pokazuje mu 140km on pokonuje 100 metrow w 4s tyle jest miedzy slubkami a to daje 75km/h !

    • maciek pisze:
     6
     0

     Sam fakt Twojego słuBka świadczy o niskim wykształceniu więc za matematykę Ty się nie zabieraj, tym bardziej jak 4sekundy liczysz w dwie.

   • Idiota pisze:
    1
    2

    Ty chyba nigdy samochodu nie widziałeś nie mówiąc o jego prowadzeniu gimbusie. Ciebie matka nie powinna z domu wypuszczać ze wstydu a jego nie powinna urodzić tylko wyskrobać za wczasu.

   • Artur pisze:
    6
    0

    Kierujący pokonuje 4 słupki (400m) w ciągu 9 s. Prosta matematyka: 400*3,6/9=160 km/h.

  • ech pisze:
   3
   0

   Taki mocny a przestraszył się konsekwencji i skasował film z youtuba. Dziecko budujące zamki z piasku a nie mężczyzna.

 • Kucharz Małej Gastronomii pisze:
  106
  2

  Za wolno jechał. Jak by bardziej zapierdalał to by ciężarówka wykonała manewr już po wyprzedzeniu przez BMW…

  A tak po za tym to szkoda że się nie wpierdolił w ten rów. Może by się nauczył że droga to nie tor wyścigowy. Szkoda też ze mu nie wybiegła żadna krowa po drodze. Miałby BMW po liftingu i mózg również.

  • Tomasz pisze:
   47
   0

   Nie zrobisz liftingu czegoś, co nie istnieje (mózg owego kierowcy).

  • Michał pisze:
   17
   13

   Ja rozumiem, że jest piratem drogowym i złamał wszelkie przepisy drogowe, ale nie życzcie innym źle. Życzcie, żeby się poprawił

   • mgregor pisze:
    17
    2

    Wprowadzono zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h w terenie zabudowanym. Czy to powstrzymało autora od zapier….nia 160 na 70-tce? Nie. Wprowadzono odbieranie prawa jazdy za stwarzanie wyjątkowego zagrożenia na drodze. Czy to powstrzymało? Nie. A co powstrzyma? Więzienie (ale to tylko na czas pobytu), wózek inwalidzki albo kwatera na cmentarzu.

    Tacy ludzie są niereformowalni. Nie uczą się na błędach, nie rozumieją, że swoim zachowaniem mogli posłać kogoś na tamten świat albo co najmniej na wózek. Takich ludzi powinno się eliminować z dróg a najlepiej ze społeczeństwa.

    Zabranie prawa jazdy? Co to da? I tak debil dalej będzie jeździł bez lejców. Złapią go? No to pojeździ bez uprawnień 3 msc dłużej. Wielkie mi mecyje…

    Ale niestety nie można. Płacz i bicie piany zaczyna się jak kogoś zabiją (jak na przykład debil w hundzie co zabił dziewczynę przy przejściu) albo okaleczą. Wtedy wszyscy krzyczą, że kary są za niskie, że nie ma policji (z tym to się akurat zgodzę).

  • klod pisze:
   12
   9

   całe szczęście że nie wpadł do rowu bo wina by była kierującego ciężarówką

   • Deeway pisze:
    36
    3

    Jak on miał zobaczyć autora w lusterku? Patrzy, nic nie ma, zaczyna zjeżdżać, a tu nagle jakiś idiota 160km/h zapierdala…

    • Adam pisze:
     7
     18

     To akurat nikogo nie interesuje. Przepis jest przepisem. Tak samo powie starsza pani o gościu który jechał 70, dla niej to kosmos

     • x pisze:
      17
      0

      A tu się mylisz. W przypadku takiej prędkości jadący “szybko ale bezpiecznie” zostałby uznany winnym.

      Poczytaj sobie o wyroku sądu w tym ypadku:
      http://bit.ly/2cjOjSf

     • Nace pisze:
      3
      0

      Adam, przepis jest przepisem, ale były już wyroki sądów skazujące takich jak autor. W ostatniej kompilacji PD był kolo z Audi A4, który przypieprzył w wyjeżdżającego z podporządkowanej. Winny był pojazd poruszający się drogą z pierwszeństwem, ponieważ poza oczywistym przekroczeniem prędkości złamał szereg innych elementarnych wręcz zasad ruchu drogowego. Zostało mu dodatkowo odebrane prawo jazdy.

      Kierowca tego zestawu, który zajechał drogę nie popełnił żadnego błędu. Dlaczego? Po jego reakcji widać, że prawidłowo obserwował lusterka i tylko dzięki jego przytomności nie doszło tam do tragedii. Zachował się przepisowo i jak najbardziej prawidłowo. Odbił niecałą sekundę po tym jak autor znalazł się w polu widzenia, czyli mniej więcej tyle ile wynosi reakcja zdrowego człowieka. Nie można mu zatem zarzucić, że nie patrzył w lusterka. Po prostu nikt nie przewiduje, ze na drodze o ograniczeniu do 70kmh, ktoś będzie jechał ponad dwukrotnie szybciej.

  • Derek pisze:
   30
   1

   Przecież kierowca ciężarówki włączył kierunkowskaz, spojrzał w lusterko, tylko pieprzony samobójca mu wjechał. Całe szczęście, że rzucił okiem jeszcze raz na lusterko, bo przez takiego kretyna później człowiek się może załamać albo i gorzej.

   • Somebody pisze:
    8
    38

    Ty chyba jesteś niepoważny człowieku. Też nie pochwalam tego że jechał tak szybko ale zaczal manewr wyprzedzania ze 100m wcześniej… dwa samochody jeszcze wczesniej wyprzedzil. Kierowca tira zachował się beznadziejnie myśląc że tak po prostu bez patrzenia w lusterko może wyjechać na lewy pas i wyprzedzić traktor. Jak dla mnie to On właśnie stworzył nawet większe zagrożenie niż tak duża prędkość bmw

    • Abc pisze:
     1
     12

     Popiera

    • Mariusz pisze:
     11
     1

     “Kierowca” bmw jechał prawie 170, mając patrząc na znak na samym początku filmiku znak ograniczenia do 70 (dwukrotnie ten sam znak) jechał przez teren zabudowany zwalniając do ilu ? jak mu tir zajechał drogę ( wcześniej widział jak inne auto zaczęło wyprzedzać i nie zwolnił) tir mu zajechał drogę ? w żadnym wypadku Tylko on stwarzał niebezpieczeństwo to nie była żadna autostrada… a nawet na nich w polsce nie dopuszcza się takich prędkości… gdzie tam nie ma prawa być pieszego a tu… dobrze że żadnego na poboczu nie było…

    • Nace pisze:
     6
     0

     Somebody baranie. Tylko i wyłącznie dzięki przytomności kierowcy zestawu nie doszło tam do tragedii. Zachował się przepisowo i jak najbardziej prawidłowo. Kierowca zestawu odbija na swój pas gdy tylko autor filmu pojawia się w polu widzenia. Po reakcji kierowcy ciężarówki widać, że patrzy w lusterka. Odbija około sekundy po tym jak autor się do niego zbliża, więc mniej więcej tyle ile wynosi reakcja zdrowego człowieka. Prędkość z jaką porusza się autor wydłuża czas reakcji. 100m to zdecydowanie mało przy tej prędkości. Ludzki umysł nie działa tak szybko i nawet jeśli kierowca widział w lusterku zbliżający się pojazd na 100-150m wcześniej to prędkość z jaka ten pojazd się poruszał sprawiła, że przez ten czas kiedy autor nagrania przebywa ten dystans, umysł kierowcy ciężarówki dopiero przetwarza zaistniałą sytuację. Reakcja zdrowego człowieka to nieco ponad sekunda w warunkach polowych. Kierowca ciężarówki zareagował prawidłowo i najszybciej jak na to pozwala biologia zdrowego człowieka. Przestań więc pierdolić i obwiniać niewinnego.

    • XaRaDaS pisze:
     3
     1

     Wyrzuć prawo jazdy o ile je posiadasz, traktor pewnie jechał z 40 km/h, a ten debil 170, ciężarówka zaczęła manewr kiedy super driver jeszcze nie był widoczny w lusterku. Policz mondralo ile metrów pokona te bmw w czasie 1s i sprawdź czy kierowca zestawu w momencie zaczęcia wykonywania manewru mógł go widzieć w lusterkach.

     Szkoda, że się nie zawinął tym bmw na drzewie, chociaż w tym przypadku szkoda drzewa by było.

  • Nace pisze:
   3
   0

   Gdyby jechał szybciej to po prostu poszedłby jak dzik w sosnę w tą ciężarówkę. Zestaw rozpoczyna wyprzedzanie na jakieś 100-150m zanim autor się z nim zrównuje. 30-40kmh więcej i kierowca ciężarówki nie zdążyłby odbić, bo po prostu czas reakcji by mu na to nie pozwolił. Zanim jego mózg przetworzyły informację to autor od 1-2 sekund byłby już na tamtym świecie.

 • Wojtek pisze:
  32
  3

  Jeszcze ma pretensje. Aż nie wierzę.

 • Anonim pisze:
  12
  0

  nawet kierowca mustanga wiedział że się tak po drogach nie zapierdala, chociaż moglby jechać znacznie szybciej 😀

 • Deeway pisze:
  14
  5

  “Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie…”

 • krzysiek pisze:
  9
  0

  jedno słowo ; IDIOTA

 • LUKAS pisze:
  14
  2

  IDIOTA !!! 160 KM/H między domami dobrze że nie zabił nikogo ! ! ! ! ! Miejmy nadzieje że policja go znajdzie i “wyeliminuje” zagrożenie z dróg . . . . .

 • Kas pisze:
  3
  6

  Jakby jeszcze miał czym tak jechać to rozumiem, ale nie takim starym złomem, marzenia marzeniami, ale trzeba wziąć pod uwagę, że taka prędkość to tylko na nowe samochody, a nie na stare trupy.

  • Adam pisze:
   3
   1

   No niestety, taka prawda, bmw z gazem i wytłuczonym zawieszeniem, a porywa się jak z motyką na słońce.

  • Adam pisze:
   1
   1

   No niestety, taka prawda, bmw z gazem i wytłuczonym zawieszeniem, a porywa się jak z motyką na słońce.

  • :vvv pisze:
   3
   5

   co
   nie wiecie ile jest e39 czy innych starych bmw, mercedesów, audi, które są zachowane lepiej od niejednego nowszego samochodu, a przy okazji są bezpieczniejsze. posiadam 7 e38 i s’kę w140, w życiu nie zamieniłbym na nowsze, a bez problemu mógłbym to zrobić 🙂

 • elot360 pisze:
  6
  8

  Ci co piszą że szkoda że gość nie wpadł do tego rowu też nie grzeszą wyobraźnią.
  Widać było że po zahaczeniu tyłem o pobocze samochód zaczęło kierować w prawo, czyli prosto w wyprzedzanego Seata. Gość w ciężarówce chciał go niby poskromić a jeden fałszywy ruch i ktoś by leżał w szpitalu.

  Niech pędzi ile chce, my nie jesteśmy od wymierzania sprawiedliwości. Jeśli ma się rozbić to niech się rozbije. Byle nie na czyimś samochodzie zabijając przy tym innych. Ogarnijcie się ludzie…

  • Krzysiek pisze:
   0
   3

   Dokładnie.
   Policja jest od ścigania, sądy od wymierzania kar, nie samozwańczy szeryfowie, bez wyobraźni, którym się wydaje, że czego by nie zrobili, to robią dobrze (i jeszcze należy się im za to aplauz), a w rezultacie nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że tym co robią tylko powodują jeszcze większe zagrożenie na drodze – tego typu indywidua trzeba usuwać z dróg, gdyż są równie niebezpieczni jak ten idiota jadący 160 km/h.

  • Lopez pisze:
   10
   0

   Gość z zestawu nie wymierzał żadnej sprawiedliwości tylko próbował wyprzedzić ciągnik rolniczy.

   • elot360 pisze:
    1
    9

    Obejrzałem to jeszcze parę razy i jakoś nie wygląda mi na wyprzedzanie ciągnika (Odległość między ciągnikiem rolniczym a siodłowym). Jak dla mnie zbyt daleko.

    • Rafał pisze:
     13
     0

     A dupa tam, ciągnik siodłowy ma naczepę i by bezpiecznie wyprzedzić traktor, musi wcześniej wjechać na przeciwny pas na wąskiej drodze, by w chwili wyprzedzania być całkowicie wyprostowanym. Był już filmik jak TIR zachaczył naczepą traktor, który potem dachował, właśnie dlatego, że z zbyt bliskiej odległości zaczął wyprzedać. Debilowi z bmw życzę rozwalenia się na najbliższym drzewie. Oby bez innych ofiar.

     • elot360 pisze:
      0
      0

      Coś w tym jest, tylko nie jestem pewien czy odległość nadal nie jest za wielka. Ale faktycznie, to już jest bardziej prawdopodobne. Dzięki.

      • Nace pisze:
       4
       1

       Odległość jest jaka jest ponieważ pojazdy wolnobieżne wyprzedza się zazwyczaj szerszym łukiem. Lewy pas był wolny, więc kierowca zestawu rozpoczął wyprzedzanie. Nie przewidział jednak kretyna, który wali ponad dwukrotnie większą od dozwolonej prędkości. A i tak zachował się prawidłowo i odbił najszybciej na ile pozwala czas reakcji zdrowego człowieka.

       • Krzysiek pisze:
        0
        5

        Nie musiał przewidywać kretyna, powinien był go zauważyć przed przystąpieniem do manewru wyprzedzania. To że lewy pas był wolny, przed nim, nie oznacza że ktoś inny nim nie jechał za nim – po prostu rozpoczął manewr wyprzedzania, bez popatrzenia w lusterko, gdy inny pojazd wykonywał go w tym samym czasie i na to nie ma żadnej obrony!
        Poza tym, pirat (w zasadzie wariat) drogowy, który nakręcił ten film, wykonywał manewr wyprzedzania wystarczająco długo, na prostej drodze, żeby kierowca TIRa go zauważył wcześniej, zanim sam rozpoczął manewr – można piać pieśni i hymny, o tym jaki to kierowca TIRa miał refleks, w sytuacji w której zajechał drogę innemu samochodowi.
        TIR to nie osobówka, a tym bardziej samochód wyścigowy, wykonanie dowolnego manewru tego typu pojazdem jest bardzo ciężkie i obarczone ogromnym ryzykiem, szczególnie wyprzedzanie jest wysoce niebezpieczne, wykonuje się je stosunkowo wolno, potrzeba na nie znacznie większej przestrzeni oraz czasu, co jest niebezpieczne zarówno dla samej ciężarówki, jak również dla pozostałych pojazdów będących w pobliżu. Dlatego od kierowców tego typu pojazdów wymaga się znacznie więcej niż od przeciętnego kierowcy osobówki – nie na darmo muszą mieć oni zawodowe prawo jazdy, przechodzić psychotesty i wykazywać się ogromną uwagą na drodze.

   • Krzysiek pisze:
    0
    11

    Wygląda to na nieprawidłowe wyprzedzanie (kierowca TIRa nie popatrzył w lusterko boczne i rozpoczął manewr), niemniej równie dobrze może to być próba blokady…nie ma co gdybać, ewidentnie jest to też błąd, który w zaistniałych okolicznościach mógł doprowadzić do tragedii.
    Mój poprzedni komentarz w każdym, razie dotyczy generalnie “szeryfów drogowych”, czyli tak na prawdę, bandy piratów drogowych, o mentalności “aniołów śmierci”, którzy prowokują niebezpieczne sytuacje aby zostać bohaterami, co najgorsze mają poczucie misji i święte przekonanie, że działają słusznie, nie dociera do nich fakt, że swoją głupotą, zazwyczaj powodują tylko jeszcze większy chaos na drogach, zamieniając niebezpieczną sytuację, w jeszcze groźniejszą – tego typu wariatów także trzeba wywalać (najlepiej bezpowrotnie) z dróg.

    • Nace pisze:
     3
     1

     Nie jesteś kolego Krzysiu zbyt bystry. Reakcja zdrowego człowieka na nagłą sytuację to ponad sekunda. Przy prędkości autora nagrania kierowca ciężarówki zareagował najszybciej jak się dało. Nie tylko spojrzał w lusterko przed wykonaniem manewru, ale obserwował lustro podczas wykonywania manewru i tylko i wyłącznie dzięki przytomności kierowcy ciężarówki nie doszło tam do tragedii. Śmiem twierdzić, że gdyby na miejscu tej ciężarówki była osobówka mielibyśmy tragedię, bo kierowcy osobówek zazwyczaj, w wyniku mniejszego doświadczenia za kierownicą mają zdecydowanie dłuższy czas reakcji.
     Ostatnio wracając z Koszalina w kierunku Gdańska omal nie zajechał drogi kierowcy Mercedesa C klasy, bo baran jechał z podobną prędkością jak kierowca nagrania. Obserwowałem lustro cały czas i minęły jakieś 2 sekundy zanim zorientowałem się, że facet nie jedzie przepisowych 90-ciu, ale pruje na złamanie karku. Omal nie przyspawałem go do barierek energochłonnych. A baran zamiast zaniechać wyprzedzania postąpił dokładnie tak samo jak autor. Kontynuował wyprzedzanie i poszedł w długą. Jeszcze widziałem jak potem wyprzedza inne pojazdu równie niebezpiecznie.
     Patrzenie w lusterka nie sprawi magicznie, że dostrzeżesz pojazd jadący 2-3 razy szybciej, niż nakazuje zdrowy rozsądek. Człowiek to nie maszyna, człowiek ma ograniczony czas reakcji i jeśli pojazd porusza się zbyt szybko to nawet jeśli zobaczymy go w lusterku to zanim nasz mózg przetworzy informację i odpowiednio zareaguje najczęściej jest po ptakach.
     Bądź więc tak miły, dokształć się i nie wieszaj psów na człowieku, który w tej sytuacji nie ponosi nawet miligrama winy za zaistniałą sytuację.

     • Krzysiek pisze:
      0
      5

      Piszesz o czasie reakcji, w sytuacji w której kierowca ciężarówki, w ogóle nie powinien był rozpoczynać manewru, tylko spojrzeć najpierw w lusterko, czy aby inny pojazd jadący za nim, nie wykonuje właśnie wyprzedzania!
      Swoją drogą, zastanawia mnie sytuacja którą opisałeś, ta na drodze z Koszalina do Gdańska (nie znam tej trasy), niemniej z twojego opisu wynika, że jak rozumiem, widziałeś że samochód jadący za tobą, wyprzedza i mimo to sam postanowiłeś rozpocząć manewr wyprzedzania?

      • Nace pisze:
       2
       1

       Miejsce do wyprzedzania się skończyło. Koleś wyprzedzał mnie już na odcinku, gdzie dwa pasy łączą się w jeden. Dodatkowo był łuk drogi, więc koleś wyłonił się w ostatnim momencie. Zanim zajarzyłem, że pędzi jak popierdolony owszem rozpocząłem, ale nie manewr wyprzedzania, a zmiany pasa ruchu, bo zwyczajnie gdybym pojechał dalej to wjechałbym w drzewo.

      • x pisze:
       1
       1

       Ten “pojazd będący za nim” w momencie podejmowania decyzji o wyprzedzaniu traktora był 100 m za zestawem, wyprzedzał czarne auto. Kierowca cieżarówki nie miał jak ocenić prędkości nagrywającego, bo nagrywający był daleko, w lusterku był niewielki i jego obraz miał niewielką prędkość kątową, przez co stwierdzenie, ze jedzie o wiele za szybko (2,5 raza szybciej niż dozwolone na tym odcinku 70 km/h) było po prostu dla ludzkiego oka niemożliwe.
       Gdyby nagrywający jechał te 70 km/h, to oba pojazdy (cieżarówka i nagrywający) płynnie i bez zagrożenia wyprzedziłyby traktor.
       Winny zaistniałem sytuacji jest wyłącznie nagrywający. Wielki szacun dla kierowcy ciężarówki, że do końca kontrolował sytuację i zareagował mimo zaskoczenia.

 • ktoś pisze:
  6
  1

  170km/h w terenie zabudowanym – gratulacje, właśnie udało się stracić prawko na tylko 3 miesiące

  • Nace pisze:
   4
   0

   Oj za przekroczenie prędkości o 120kmh podejrzewam, że na 3 miesiącach się nie kończy… w skrajnych przypadkach koleś może stracić lejce na dużo dużo dłużej, a dodatkowo mieć sprawę w sądzie i konkretną grzywnę do zapłacenia.
   A jak trafi na wyjątkowo nieprzychylnego służbistę to i ktoś to podciągnie pod stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym i wpis do akt.
   Na uwagę zasługuje sytuacja z zestawem drogowym, z którym autor omal się nie zderza. Winny zaistniałemu zdarzeniu jest tylko i wyłącznie autor nagrania. Poza oczywistym przekroczeniem prędkości może być dodatkowy zarzut właśnie za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym i narażenia innych uczestników ruchu drogowego na utratę życia lub zdrowia.

 • Adam pisze:
  1
  0

  To wszystko wina “btytnej spirs”Brytni bicz”

 • Grapa pisze:
  2
  0

  Na policje sie zglos i pochwal sie nagraniem.

 • Kamil pisze:
  2
  3

  Aż się smutno robi, że tytuł nie brzmi “Ciężarówka zepchnęła do rowu prosto w drzewo BMW E39” :'(

 • Krzysiek pisze:
  6
  1

  Dziwna jakaś ta autostrada – taka wąska, jednopasmowa, bez pasa awaryjnego….:O
  Grzanie 160 km/h po takiej drodze, przy tak dużym natężeniu ruchu to nawet nie głupota, to wariactwo – kierowca nagrywający ten materiał w życiu nie powinien znaleźć się na drodze, powinien jak najszybciej zostać z niej permanentnie usunięty!
  Swoją drogą, kierowca tira też się nie popisał, zaczął manewr bez patrzenia w lewe lusterko i faktycznie omal nie zepchnął tego wariata do rowu.

  • Rafał pisze:
   5
   0

   Założe się, że spojrzał w lusterko. Tylko przy takiej prędkości bmw i ze względu na wcześniejszy zakręt strasznie ciężko go zauważyć.

  • Nace pisze:
   3
   1

   Kierowca ciężarówki postąpił zupełnie prawidłowo i po jego reakcji widać, że nie tylko spojrzał w lusterko, ale także bacznie je obserwował podczas wykonywania manewru. Prędkość z jaką poruszał się autor nagrania znacząco wpływa na przebyte odległości w jednostce czasu. Standardowa reakcja zdrowego człowieka to nieco ponad sekunda, a w warunkach totalnego zaskoczenia może to być jeszcze dłużej. Autor poruszał się tak szybko, że kierowca fizycznie nie był w stanie zareagować szybciej, a i tak zareagował wyjątkowo przytomnie. Śmiem twierdzić, że gdyby autor dobił 200kmh to niestety, ale przypieprzyłby w ten zestaw jak dzik w sosnę, bo ciężarówka zaczyna zmianę pasa ruchu na 100-150m zanim autor znajduje się na tej samej wysokości. Zatem podejrzewam, że te 30-40kmh więcej i boleśnie by się oboje spotkali. Sąd jednak prawdopodobnie uniewinniłby kierowcę ciężarówki. Właściwie to ogromna szkoda, że odbił, bo mógł w świetle prawa wyeliminować z obiegu kretyna, no ale instynkt samozachowawczy zwyciężył. Rozsądek górą.

 • Anonimowy pisze:
  6
  1

  Skurwysyn to Ty jest ten pajac co prowadził. Takiemu prawko na dożywocie zabrać i karę grzywny wrypać. A co jeśli ktoś by przez tą drogę przechodził? Aż strach pomyśleć.. Bezmyślność i chęć zabłyśnięcia u gimnazjalistów przechodzi już wszelkie granice..

 • Edgar pisze:
  3
  0

  No brawo dla debila… Film się skończył na 177 i coś czuje że to nie było jego ostatnie słowo 😉

 • Lesssbam pisze:
  4
  0

  Nosz szkoda że go to pobocze nie pociągnęło, 177km/h z miejsca zgłosić na policje i dożywotnio odebrać uprawnienia łacznie z rowerem.

 • Alex pisze:
  1
  5

  Lubię “zapierdalać” i nigdy nie trzymam się ograniczeń ale ten to po prostu morderca i tyle. zabranie prawa jazdy nie wystarczy. Nie jestem pewien ale chyba jest coś takiego jak spowodowanie zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym i za to jest chyba wyrok ale mogę się mylić.

 • Maniek pisze:
  3
  2

  Mój pierwszy wpis tutaj. Prędkość OK, ale zapier…ać trzeba umieć i odpowiednio przewidywać reakcje innych. Autor filmu do debil do kwadratu. Tyle w temacie. A może jeszcze jedno… tak dla autora: jak już przyjdzie ten czas gdy spotka cię kostucha na drodze (a przyjdzie), to zrób to tak żeby nikt inny nie ucierpiał.

 • zduneq pisze:
  2
  3

  Tiry na tory!

  hejt 3,2,1 go!

 • Uther pisze:
  2
  1

  Typowy zasrany kierowca jebanego bmw.Mogłeś pajacu jeszcze jaki silnik i ile koni ma w tytule.Szybciej się nie dało? 160 na 70 ty morderco zasrany, mam nadzieję że to czytasz

 • Gosc pisze:
  1
  0

  Uuu, już filmu ni ma :/, zdążyłem raz obejrzeć i koniec. Naprawdę, prędkość odwrotnoe proporcjonalna do poziomu inteligencji autora. Nikomu źle nie życzę ale typ ma niezłą sieczke zamiast mózgu.
  Szerokości

 • Danieloo pisze:
  0
  0

  No i zbyt szybko usuneli filmik, nie zdążyłem zobaczyć 🙁

 • Frani pisze:
  1
  0

  Do tego wszystkiego jeszcze prawdopodobnie antena antyradaru na podszybiu

 • Szymon pisze:
  1
  1

  Wie może ktoś jakie blach ma auto tego idioty ???

 • Marek pisze:
  2
  1

  Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Kto mądry za kierownicą mknie tyle przez zabudowania i to ja jedno pasmowce idjota brak słów

 • Piotres pisze:
  3
  0

  Co ludzie widzą w jeździe z szybką prędkością na ulicach publicznych.
  Chodzi się ścigać do Poznania może tam przynajmniej jeden zginie a nie kilku podczas jednego wyprzedzania z lewej…

 • Janusz pisze:
  2
  0

  Niech sie cieszy ze tym tirem refleks mial i nie wyjechal mu po calosci. Debil. Gdzież tak grzać, pake szesciedziat przez wioske? no debil.

 • Chauffeur pisze:
  1
  0

  Mam nadzieję, że ktoś mu w końcu utnie tę ciężką nogę.

 • motorzysta pisze:
  2
  0

  szkoda ze do rowu nie poszedl, moze by ktos nerke albo inny dostal , przynajmniej bylby z niego jakis pozytek

 • Waldek pisze:
  1
  1

  Co za debil. Mógł jechać szybciej o filmik byłby zatytułowany “nagrał swoją śmierć”

 • Wieś pisze:
  1
  0

  Najpierw swó filmj ten debil powinien obejrzeć w domu i wysnuć wniosek – ale ze mnie ciule a nie kierowca

 • ozi pisze:
  0
  0

  Mógł się rozjebać.

 • Damian pisze:
  1
  3

  Nie prędkość zabija lecz nagła jej utrata :). Nie jestem za taką jazdą, ale taka prawda.

 • Nace pisze:
  1
  0

  Ogromna szkoda, że kierowca zestawu instynktem samozachowawczym uratował kretyna od niechybnej śmierci. A ile dobrego dla ludzkości by zrobił, gdyby wyeliminował w świetle prawa takiego imbecyla. W świetle prawa – tak – bo prawdopodobnie każdy sąd uniewinniłby kierowcę ciężarówki.
  Naprawdę była niesłychana okazja, by usunąć prymitywną zakałę z dróg.

 • Anonim pisze:
  0
  0

  Debiutem.i kropka

 • Krzysztof pisze:
  0
  0

  Zapindala i jeszcze publikuje to w sieci. Ale założą się że gostek powie że rejestrator bez atestu to i prędkość nie jest prawdziwa.

 • Kuba. pisze:
  0
  0

  Ten Mustang by go wyruchał bez mydła ;p A jednak w nim podróżuje ktoś rozumny kto pomimo wielkiej mocy pod maską potrafi stosować się do przepisów.

 • BassReflex pisze:
  0
  0

  Szkoda ze nie zginal 😀 swiat by byl za piekny

 • tomasz pisze:
  0
  0

  Mam nadziejeę ze kierowca tego auta już został ukarany przez policję, i zatrzymano mu prawko i ucięto chuja.

Skomentuj...