Samochód moja miłość

Artykuł sponsorowany

Samochody są oczkiem w głowie wielu ich użytkowników i użytkowniczek. Obecnie możliwości ich modernizacji są właściwie nieskończone. Możemy eksperymentować w dziedzinie lakierów, różnego rodzaju wykończeń wewnątrz auta, systemów nagłaśniających, czy innych gadżetów. Jedyną barierą jest tutaj nasza wyobraźnia oraz zasobna kieszeń. Samochody zaś, dzięki tego typu inwestycjom, zyskują zupełnie inny wymiar i nawet zwykły masowy przeciętniak, może się stać maszyną, za którą odwróci głowę na ulicy każdy prawdziwy fan czterech kółek.

1. Nowe pomysły, nowy wygląd
2. Ciemne okulary, przydymione szkło
3. Sprawdzone opcje
4. Twój samochód piękny jest

 

Nowe pomysły, nowy wygląd

Jesienią musimy przygotować auto do nadchodzącej zimy. Co prawda mroźne miesiące i rzeki skute lodem do marca raczej przeszły do historii, ale jednak przygotowań takich nie możemy zaniedbać, jak choćby w przypadku opon – wymiana letnich na zimowe jest konieczna i pożądana. Odwiedzając warsztaty samochodowe i rozmawiając z mechanikami, czy też innymi kierowcami możemy wpaść na różne ciekawe rozwiązania. Często takie pogawędki bywają bardzo rozwijające i rozszerzają spektrum przyszłych modyfikacji w samochodzie. Jednym z takich posunięć nadających autom intrygujący, nieco dekadencki wygląd, jest przyciemnianie szyb oraz reflektorów. Czujesz ten lekko mroczny stan – kliknij tu. Od tej chwili Twój samochód zyska zupełnie nową duszę.

Ciemne okulary, przydymione szkło

Przyciemnianie reflektorów jest obecnie bardzo modne, zwłaszcza jeżeli chodzi o tylne lampy w samochodach. Dzięki takim działaniom „oczy” naszego forda lub volkswagena stają się nieco bardziej ukryte – tak jakby kryła się w nich pewna tajemnica. Jest to niewątpliwie intrygujący sposób na „podrasowanie” naszego auta. Z pewnością będzie ono zwracało większą uwagę innych użytkowników dróg, a nic tak kierowcy nie cieszy, jak podziw w oczach innych szoferów na widok naszej maszyny. Oczywiście decydując się na zabieg przyciemniania świateł należy pamiętać, by ściśle trzymać się polskich norm, gdyż zbytnia ingerencja w jasność tylnych reflektorów może zakończyć się interwencją policji, mandatem a także zabraniem dowodu rejestracyjnego. Dodatkowo zbyt ciemne światła mogą stworzyć śmiertelne niebezpieczeństwo dla nas i innych użytkowników ruchu, a przecież jazda po autostradzie, czy drodze szybkiego ruchu ma być przyjemnością, a nie pułapką bez wyjścia.

Sprawdzone opcje

Modernizacja przeprowadzona z poszanowaniem prawa oraz przy użyciu odpowiednich materiałów na pewno przysporzy naszemu autu niepowtarzalnego uroku. W przypadku niektórych marek możemy skorzystać z fabrycznie przyciemnianych kloszy, które są oczywiście wyposażone w odpowiednie atesty i homologacje oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Obudowy takie zakupimy i zamontujemy w odpowiednich serwisach. Możemy także skorzystać ze specjalnych sprayów, które przyciemniają reflektory, czy też nabyć do tego celu specjalne folie do samodzielnego montażu. Akcesoria te pozwolą nam, przy odrobinie dokładności i umiejętności manualnych, uzyskać efekt klosza typu „smoked”. Oczywiście należy pamiętać, by kupować produkty atestowane oraz od sprawdzonych wytwórców, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych problemów ze stróżami prawa, czy też po prostu śmiertelnie niebezpiecznego wypadku.

Twój samochód piękny jest

Mając na uwadze różnego rodzaju aspekty modernizacji tylnych lamp w naszym aucie, postępując rozsądnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskamy efekt, który niewątpliwie upiększy każdy samochód, a nam da satysfakcję z umiejętnie przeprowadzonej zmiany na lepsze.

Share Button

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • lis 16 2023
  MOKRA PLAMA
 • lis 14 2023
  ZIELONA REWOLUCJA NA POLSKICH DROGACH
 • lis 10 2023
  ZIELONA KOMUNA DLA DOBRA MATKI ZIEMI
 • lis 09 2023
  Czy dojdzie do potrącenia pieszej?
 • lis 08 2023
  Moment zderzenia ciężarówek koło Miechucina
 • Kategorie

 • Archiwa

Skip to content