Totalne szaleństwo

https://youtu.be/MsVdMsuCY4I
Share Button

47 komentarzy do "Totalne szaleństwo"

 • Tomaszek pisze:

  Co ten idiota na rowerze robił na takiej drodze?

 • rrrr pisze:

  Współczuje Łodzianom jak po takich drogach (ekspresowych?) zasuwają im rowerzyści.

  26
  8
  • Borek pisze:

   Ja sobie bardziej współczuję takich pseudokierowców, którzy nie wiedząc jakiej kategorii jest droga zakładają że tej wyższej – i pędzą na złamanie karku o dobre 50km/h za szybko.

   6
   9
 • Nicm pisze:

  Prawdziwy ,, rowerzysta” to tak jak prawdziwy ,,patriota” -> stan umysłu!

  8
  8
 • Krzysiek pisze:

  Abstrahując od problemu czy rowerzyście w ogóle wolno było jechać po tej drodze, nie ma wątpliwości, że psychol siedzący za kółkiem Pandy, nadaje się do natychmiastowego odebrania uprawnień i postawienia przed sądem – to co zrobił tylko “cudem” nie zakończyło się tragedią!

 • Michał BB pisze:

  Orzeszek zamiast mózgu w tej padzie

  13
  1
 • Dan pisze:

  Komentujący próbują wymuszać na autorze nagrania by sprzedał rower i nie jeździł po coraz lepszych i bezpieczniejszych (budowanych za miliony) drogach, które o zgrozo w polskim wydaniu nie stają się wcale bardziej bezpieczne tylko wręcz odwrotnie. Mimo, że jest pobocze, jezdnie są szersze (plus dwa pasy w jedną stronę) to piejecie, że rowerzysta nie ma tutaj wjazdu. A kto wam kurwa każe zapierdalać tam jak po autostradzie? Widzicie dwa pasy i uzurpujecie sobie prawo do wyłączności – w dupach wam się poprzewracało!

 • Tinky Winky pisze:

  Mam nadzieje że kierowca Pandy został zgloszony za swój manewr i otrzyma spory mandat. Jeżeli forma którą reprezentował jest porządną firmą, to również pracę powinien stracić. Na drodze krajowej dopuszczony jest również ruch pieszy. Co gdyby właśnie tam poboczem się poruszali? Nawet nie ma gdzie uciekać…

  12
  3
 • Lukhasz pisze:

  Jechał środkiem to gość ominął go z prawej.

  10
  44
 • halon pisze:

  haha to ten lodzki d*il na rowerze ktory wymusza niebezpieczne sytuacje 😀

  14
  35
 • Ja pisze:

  Niesamowite jest to, że nawet w sytuacji tak oczywistej, w której naprawdę trudno cokolwiek zarzucić rowerzyście – jedzie przy prawej krawędzi, jak tylko kończy się obszar wyłączony z ruchu, chce zjechać na pobocze – znajdzie się stado baranów beczących na rowerzystę i kompletnie ignorujących zachowanie psychopaty za kierownicą samochodu.
  Nie dziwota, że takie sytuacje zdarzają się na naszych drogach, jeżeli taka jest mentalność uczestników ruchu.

  69
  6
  • Borek pisze:

   Ale zauważ dlaczego tak się dzieje – wiele osób myśli że to droga ekspresowa. Po prostu nie wiedzą co jest czym na drodze i myślą, że jak są dwa pasy to już jest eska albo i autostrada, stąd takie komentarze.

   Notabene to nieźle pokazuje jaki odsetek kierowców nie powinien mieć w ogóle uprawnień, bo wiedza po jakiej drodze się poruszasz i co na niej wolno a co nie to bardzo podstawowa sprawa.

   18
   1
  • smieszek88 pisze:

   Ten film jest przykładem kompletnego debilizmu tego rowerzysty. Pcha się na bardzo ruchliwą drogę, którą spokojnie można ominąć nie dokładając sobie nawet 100m drogi w dodatku w większości jadąc po ścieżce rowerowej. Miał prawo być na tej drodze, ale tak samo każdy ma prawo wchodzić w ogień, a raczej niewielu to robi.

   10
   18
   • Kwiat pisze:

    Może nie debilizmu ale z pewnością deficytu zdrowego rozsądku

    7
    2
   • Ja pisze:

    @smieszek88
    Twój komentarz świadczy jedynie o tym, jak głębokie są pokłady patologii na polskich drogach. Jak można stwierdzić, że uczestnik ruchu wprawdzie ma pełne prawo korzystać z drogi i na niej przebywać, ale jednocześnie korzystanie z niej przez niego to debilizm?
    Twierdzisz, że debilami nie są ci, którzy na drogach wprowadzają prawo dżungli, zachowują się kompletnie nieodpowiedzialnie, nie liczą się ze zdrowiem i życiem innych uczestników ruchu. Nie, dla ciebie debil to ten, który z drogi korzysta w sposób całkowicie prawidłowy i zgodny z przepisami. Czysta patologia.

    18
    4
  • krzysiok pisze:

   Nie chodzi o to co robił rowerzysta ale jak są oczekiwania wobec innych uczestników ruchu. Ja nie oczekuję że wszyscy będą mieli wzgląd na rower dlatego się nie pakuję na takie drogi rowerem. Jak mi kiedyś mama powiedziała, co z tego że masz rację jak cię rozjadą. Co nie zmienia fakty że bezpieczeństwo na naszych drogach w porównaniu do innych krajów europejskich jest tragiczne.

   4
   1
 • sprinter pisze:

  Rzeczywiście jest to film z kanału znanego rowerowego prowokatora. Ale chcę zauważyć, że w tym przypadku, w tej konkretnej sytuacji rowerzysta jedzie WZOROWO. Jechał możliwie blisko prawej strony pasa ruchu przeznaczonego do kierunku na wprost i po zakończeniu powierzchni wyłączonej, kontynuuje jazdę poboczem. Wielu wymądrzających się ludzi w komentarzach, że to samobójca, bo jedzie tędy rowerem tak naprawdę chuja wie jak należy tędy poprawnie przejechać.
  Rowerzysta jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Co innego jego inne filmy prowokacyjne, a co innego ta sytuacja. Nie rozumiem skąd tyle osób w komentarzach na youtube życzy mu śmierci tylko za to, że wybrał tą drogę na rower!!!

 • jocker pisze:

  szkoda że na autostradę nie wjechał tym rowerem jeszcze.

  28
  60
  • Razi pisze:

   To Droga Krajowa, miał pełne prawo tam jechać, tyle w temacie.

   55
   7
   • Adamek pisze:

    Mimo, że miał prawo i po tej drodze porusza się całkiem skrzętnie jak na rower, to nie zmienia faktu, że w zdrowej ocenie sytuacji taki środek transportu jest bardzo ryzykowny w takim miejscu.

    24
    39
    • Razi pisze:

     Powodem zaistniałej sytuacji jest idiota wyprzedzający poboczem, nie rowerzysta który jedzie prawidłowo. Nie wchodźmy w używanie argumentów klasy „mógł jechać autem, a nie rowerem”, albo „mógł siedzieć w domu”, bo to bez sensu. Miał pełne prawo tam być.

     34
     3
     • Krzysztof pisze:

      Sam jeżdżę rowerem (samochodem też). Wiadomo jak wygląda sytuacja na tego typu drogach i do głowy by mi nie przyszło jechać po takiej drodze. Co z tego, że “zwykła” DK, co z tego że mam prawo. A co jak mnie jakiś głupek rozjedzie ? Najpierw pomysleć, potem jechać.

      11
      4
      • Dilidili pisze:

       Tego typu dylematów nie byłoby gdyby na tej drodze stały radary i patrole policji – nie znam tej trasy, ale wiem z doświadczenia, że jak na miejscu odcinku krajówki jest ograniczenie do 70-ciu, to debile prują 110. Jak 90-t to 140. To oni są ograniczeni umysłowo, nie rowerzysta. A w ogóle o czym my mówimy – sprawa dotyczy tego “sprawnego inaczej”, co omal nie zabił rowerzysty, łamiąc co najmniej kilka paragrafów. Mam nadzieję, że już nigdy nie wsiądzie za kierownicę.

       6
       4
   • cruenzo pisze:

    z tego co wiem, to jest to droga ekspresowa, a rowerzystom nie wolno z takich dróg korzystać. nawet z pobocza.

    33
 • KazimierzBOR pisze:

  Jeszcze trochę i w końcu ten idiota z Łodzi będzie leżał w kostnicy bo szuka guza na tym rowerze oj szuka, raz już dostał w kask widać mało mu

  12
  38
  • Anonim pisze:

   ten “idiota” przynajmniej o coś walczy bo inaczej “samochodziarze” zdominują wszystkich innych: pieszych, motorowerzystów, rowerzystów i tych, którzy lubią przemieszczać się po prostu legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Trze ta bydło zgłaszać na policję i eliminować.

   14
   4
   • Krzysztof pisze:

    Jako rowerzysta także uważam tego filmującego za idiotę. Przykład z “mojego podwórka”. Niedaleko mnie leci krajówka 88. Ale jak się wybieram rowerem z Bytomia do Zabrza lub Gliwic to nie jadę tamtędy. Znam lepsze drogi na rower (i bezpieczniejsze). Rower to świetny środek transportu do jazdy “na skróty”, tam gdzie nie pojedzie samochód. Nie pchajmy się na siłę tymi naszymi dwoma kółkami wszędzie. Mamy prawo. Do pogrzebu i pochówku też.

    9
    4
    • Borek pisze:

     Owszem, w pełni zgadzam się z tym by w miarę możliwości unikać ruchliwych tras – i to nie tylko rowerem ale i samochodem, o ile oczywiście jest dobra alternatywa. W przypadku roweru mniejsze znaczenie ma trochę bardziej wyboista droga, w przypadku samochodu mniej boli delikatne nadłożenie kilometrów.

     Ale problem nie rozbija się o to czy to rozsądne czy nie, tylko o stosunek ludzi do tego że ktoś korzysta ze swojego prawa, takiego samego jakie mają ci pozostali ludzie. Wyobrażasz sobie aby ktoś miał do ciebie pretensje o to że kupiłeś sobie piwo w sklepie? No, może gdybyś kupił ostatnie a za tobą byłoby jeszcze paru chętnych… Ale tak z zasady – ktoś ma prawo coś robić to niech to robi, a inni świadomi tego prawa ludzie (tu mamy kierowców teoretycznie znających kodeks drogowy od A do powiedzmy M, bo pół kodeksu to różne cepiki i inna administracja) mają obowiązek zakładać że ktoś z tego prawa skorzysta i zachowywać się stosownie. Nie jest tak?
     Zauważ że generalnie reszta kierowców nie miała problemu z prawidłowym wyprzedzeniem rowerzysty, który też jechał tak legalnie jak tylko mógł – jeszcze trochę w prawo i byłby na pasie do skrętu w prawo. Ten pirat z ochrony też mógł poświęcić te dodatkowe 10 sekund i wyprzedzić gościa legalnie. Ale nie, po co? I rozumiem, że to przez takich właśnie idiotów powinniśmy ograniczać sobie nasze prawa zamiast ich izolować za kratami? Przecież to byłby szczyt społecznej patologii aprobujący takie chore zachowania – nie żeby tak już to nie działało w tym kraju.

     Czas zwyczajnie powiedzieć “dość” i zacząć skutecznie zwalczać takie zachowania zamiast kulić ogon pod siebie.

 • pjotr pisze:

  ale “ladnie” wyglada ich ocena na fb po tym filmiku ;D

 • Tomo pisze:

  Przez podobną akcję sprzedałem rower szosowy i kupiłem MTB, uciekam w lasy i ścieżki kiedy się da, no ale do nich też trzeba czasem dojechać asfaltem. Rowerzysta to taki sam użytkownik drogi – PAMIETAJCIE!

  21
  1
  • Gryzelda pisze:

   jak będzie płacił obowiązkowe OC to będzie! A na razie jest świętą krową uprzykrzająca innym życie

   19
   14
  • Dan pisze:

   Uważam i zrobiłem podobnie. Staram się wszystkich użytkowników dróg oceniać podobnie i sprawiedliwie, ale faktem jest, że panuje u nas swojego rodzaju terror na drodze. Do tego stopnia, że czasami trzeba po prostu sprzedać rower by żyć. Ten terror objawia się również w sposobie przejeżdżania kierowców przez miejscowości. Ja na szczęście mieszkam w lesie na zadupiu i nie boję się, że ktoś rozjedzie mi dzieci. Ale bywam też niestety w gminnej wiosce, przez którą przechodzi droga wojewódzka. Tam nie mogę dzieci w żaden sposób puścić by szły swobodnie obok po chodniku. Brakuje barier, a auta, w dużej mierze ogromne ciężarówki z ładunkiem drewna, jadą znacznie ponad dopuszczone na obszarze całej wsi 40 km/h – zapierdalają i nie zwalniają nawet na widok dzieci przy drodze!!! To jest k…wa przerażające bo naprawdę ma człowiek serce w gardle. Gdzie myślenie? Gdzie przepisy, gdzie logika, gdzie szacunek dla ludzkiego życia? Przechodzimy raz w tej wiosce po przejściu i wyskakująca z zakrętu ogromna ciężarówka ledwo daje radę wyhamować – musimy uciekać by nas nie zabiła (trzymając dwójkę małych dzieci za ręce). Błagam o powrót fotoradarów choć byłem wcześniej przeciwnikiem bo mam poglądy „wolnościowe”. Cieszę się gdy widzę patrole policji z fotoradarem – niejeden stracił tutaj już uprawnienia. Rower mogę sprzedać i zrezygnować z jady po ulicach, ale z chodzenia po wsi nie zrezygnuje. Uważam, że mieszkańcy powinni w takiej sytuacji organizować protesty blokując ruch i manifestując kierowcą, że tutaj należy szanować mieszkańców i nie narażać ich życia. W przeciwnym razie drodzy kierowcy nie będziecie mieli łatwo przejeżdżając przez tą miejscowość. To jest niestety rzeczywistość mieszkańców tysięcy polskich miejscowości położonych przy drogach. To jest właśnie terror drogowy zmuszający innych do określanych zachowań.

   15
 • F pisze:

  Widać że rowerzysta chciał zjechać na “pas awaryjny” zaraz za polem martwym.. Uprzedzając komentarze że to “ekspresówka” nie to nie jest droga ekspresowa, tylko droga krajowa dwu jezdniowa.

  24
  1
 • krzysiok pisze:

  Ja dlatego zawsze unikam “głównych” dróg jak jadę rowerem. Tam wcześniej jest węzeł z drogą S8 więc rowerzysta ma nerwy ze stali jak tam jechał.

  4
  1
  • Anonim pisze:

   a czy to nie paradoks – budujemy za miliony coraz lepsze i coraz bezpieczniejsze drogi, na których jest coraz mniej bezpiecznie…?

   • Razi pisze:

    Przez głupie powiązanie że na dobrej drodze jest bezpieczniej. Nie jest, bo kierowcy czują się zbyt pewni siebie.

 • nbm pisze:

  niech jeszcze srodkiem jedzie ten “rowerzysta” … na droge rowerowa a nie dwupasmowke jak mu zycie miłe

  17
  50
  • zxc pisze:

   głupich nie sieją …. mam nadzieję że nie masz prawka a jeśli je masz oddaj bo kogoś zabijesz

   29
   10
  • Razi pisze:

   Dwupasmówki są dla rowerzystów bezpieczniejsze niż jednopasmówki, jeżeli jedzie cały czas prosto. Kierowcy mają większy bufor, a tam jeszcze jest pobocze.

   17

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Mar 23 2019
  Zderzenie z wozem strażackim
 • Mar 23 2019
  Nawiedzony szofer
 • Mar 23 2019
  Skutki braku bezpiecznego odstępu
 • Mar 23 2019
  Szalone wyprzedzanie
 • Mar 22 2019
  Wypadek z udziałem motocyklisty
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa