Wypożyczalnia samochodów – czy warto?

Artykuł sponsorowany

Wybierasz się do obcego miasta, a nie posiadasz swojego samochodu? A może jesteś przedsiębiorcą, który szuka idealnego samochodu służbowego do swojej firmy? Potrzebujesz dojechać na drugi koniec Polski, a Twój prywatny samochód właśnie odmówił Ci posłuszeństwa? Rozwiązaniem Twojego problemu jest wypożyczalnia samochodów. Ta usługa pozwoli Ci na dojazd dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, a to wszystko za atrakcyjną cenę. Wiesz, jak działa wynajem samochodów?

Jak działa wypożyczalnia samochodów?

Zdarza się czasem, że potrzebujemy samochodu okazyjnie, na jakiś krótki czas czy do zrealizowania jednego tylko zadania. Może być również tak, że będziemy potrzebowali dużego samochodu dostawczego, a nie opłaca się go przecież kupować na jeden dzień. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą właśnie wypożyczalnie  samochodów, pozwalające na okresowe wejście w posiadanie dokładnie takiego samochodu, jakiego aktualnie potrzebujemy.

Aby wypożyczyć samochód na odpowiedni okres czasu, wystarczy tylko użyć gotowego formularza, dostępnego na stronie internetowej wypożyczalni. Podajesz dokładną datę, godzinę i miejsce, w którym chcesz wypożyczyć samochód, podajesz także datę jego zwrotu. Kalkulator sam obliczy Ci szacowaną cenę wynajmu. Wybierasz później odpowiadający Ci model i podpisujesz umowę. Sam proces wynajmu samochodu nie jest trudny ani skomplikowany. Wynajmować samochody mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, szukający odpowiednich samochodów do swoich firm. Oferta jest szeroka, a wynająć można auta z każdego segmentu, łącznie z samochodami premium czy luksusowymi SUVami. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań, a także od osobistych upodobań.

Rodzaje wynajmu samochodów

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Dolcar oferuje swoim klientom 3 główne rodzaje wynajmu samochodu.

Wynajem krótkoterminowy obejmuje okres od 1 do 30 dni. Jest skierowany do osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują auta na jakiś czas, okazyjnie. Oferta jest szeroka, podobnie jak wybór dostępnych do wypożyczenia samochodów. Wynajem dostępny jest w atrakcyjnych cenach, a warunki najmu są jasne i przejrzyste, bez kruczków i haczyków.

Wynajem średnioterminowy obejmuje okres od 1 do 24 miesięcy. Oferta jest skierowana do firm, które potrzebują samochodu służbowego. W pakiecie z wynajmem samochodu otrzymujesz także indywidualną opiekę konsultanta, pełen pakiet dostępnych ubezpieczeń i obsługę serwisową. Jeżeli w czasie wynajmu samochodu ulegnie on nagłej awarii, otrzymasz pojazd zastępczy.

Trzecim rodzajem wynajmu jest wynajem długoterminowy. Wypożyczalnia aut Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz wymarzony samochód do swojej firmy. Wynajmiesz go, zamiast kupować lub brać w leasing. W pakiecie znajduje się pełne ubezpieczenie, obsługa serwisowa i pomoc indywidualnego opiekuna. Wszelkie ewentualne szkody są pokrywane, w razie awarii otrzymujesz samochód zastępczy, a to wszystko w atrakcyjnej cenie! Co ciekawe, wysokość miesięcznej raty możesz negocjować!

Jakie zalety ma wynajem samochodów?

Wynajem aut warszawa daje mnóstwo możliwości i ma wiele zalet. Do wyboru masz aż trzy wspominane już warianty umów. Warunki wynajmu są elastyczne, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Każda umowa ma inne warunki, w zależności od konkretnego przypadku i sytuacji. Formalności sprowadzone są do absolutnego minimum. Wybór aut do wynajęcia jest naprawdę szeroki, a w ofercie znajdziesz samochody osobowe i dostawcze, a nawet marki premium i samochody sportowe. Na uwagę zasługują niewątpliwie konkurencyjne i atrakcyjne stawki za wynajem, a także dostępność wynajmu w każdej dzielnicy Warszawy.

Wynajem samochodów to usługa ciesząca się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców i osób prywatnych. Pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, podniesienie jakości pracy i codziennego życia.

 

Wynajem samochodów – dlaczego warto?

Wynajem samochodów Warszawa to doskonały sposób na wzbogacenie swojej firmy o nowy samochód służbowy bez konieczności jego kupowania. Wiemy, jak ogromnym wydatkiem jest zakup samochodu choćby na raty. Wiele firm do swojego prężnego działania potrzebuje kilku, a nawet kilkunastu samochodów służbowych. Nie każdą firmę stać na zakup tylu aut, z pomocą przychodzi więc usługa ich wynajmu. Wynajęcie samochodu nawet na długi termin sięgający 4 lat opłaca się znacznie bardziej niż zakup auta czy nawet wzięcie go w leasing. W pakiecie otrzymujesz wszelkie korzyści, łącznie z pełnym ubezpieczeniem na wypadek szkody. Oznacza to, że właściwie nie ma obaw o zniszczenie samochodu czy jego awarię. Usługa wynajmu samochodu jest więc sporą oszczędnością.

Wynajęcie samochodu na jakiś czas można potraktować również jako test, czy dana marka czy model nam odpowiada, czy spełnia nasze oczekiwania. Po okresie wypożyczenia takiego samochodu wiemy już, czy warto go kupić, czy nie.

Wypożyczalnia samochodów cieszy się dużą popularnością także wśród turystów, którzy chętnie wypożyczają samochód, by zwiedzić miasto. To zdecydowanie lepszy środek lokomocji niż autobus cz metro.

Share Button
Tylko sprawdzone kamery samochodowe na WR24.PL

15 komentarzy do "Wypożyczalnia samochodów – czy warto?"

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Cze 20 2021
  Rewolucja w PORD [JB]
 • Cze 19 2021
  Hardkorowy hulajnogista
 • Cze 19 2021
  “Ja nie wjadę na obwodnicę wózkiem? To patrz na to.”
 • Cze 16 2021
  Rozpędzone auto omal nie potrąciło ojca z synem
 • Cze 15 2021
  Złośliwe hamowanie zakończone najechaniem
 • Kategorie

 • Archiwa

Skip to content