Menu

 • Kategorie

 • Po co to wszystko?

Zapomniał wół…

Czekam na Wasze opinie kto stworzył zagrożenie ? MY ???

Posted by Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,IWONA" Iwona Głowacka on 5 luty 2016

Share Button

54 komentarze do "Zapomniał wół…"

 • Michaał napisał(a):

  Nie chciało mu się marnować 20 sekund, żeby poczekać aż elka ruszy, chciało mu się marnować 2 minuty na dyskusje. BRAVO, BRAVISIMO!
  0  0
 • kongas napisał(a):

  Widziałem dziś na TVN 24, ze koleś stracił prawko i zostanie ukarany za 5 wykroczeń 🙂
  A mógł chwilę spokojnie poczekać!
  0  0
 • Krzysztof napisał(a):

  Ja wiem że elki czasem są wkurzające – no ale to elki, sie uczy to cuduje. Ale ten zetówkarz to jakiś psychol, normalne jest że elka stanie przed przejściem żeby puścić pieszych. A koleś nie dość że wyprzedza na przejściu to jeszcze omało nie poleciał na „czołówkę”. Na miejscu tamtego z białego auta wyskoczyłbym i z liścia na opamiętanie.
  0  0
 • Ewa napisał(a):

  Tak mu się spieszyło, a potem ma czas na 10 min dyskusji. Nie ogarniam…
  0  0
 • trancehunter napisał(a):

  Stary chuj, bo on to od razu mistrzem kierownicy był. Oskarża, że blokuje, a sam robi to samo jeszcze dłużej od tej elki, że o wyprzedzaniu na ciągłej i przejściu nie wspomnę.
  0  0
 • sdsjo napisał(a):

  hahaha, ten debil z taksówki… :
  kursant L-ki zapalił samochód w kilka sekund.
  Idiota z taksówki nie dość, że sam zablokował ruch (szkoda, że nie zatrzymał się 2 metry dalej na środku skrzyżowania), to jeszcze wyjeżdża z jakimiś chorymi pretensjami (co zajmuje mu 2 minuty ~ 120 sekund jak nie więcej bo to tylko koniec nagrania a nie akcji) i co gorsza, powodując zagrożenie w ruchu drogowym.
  Nagranko powinno być ładnie wysłane na policję, może jak ta taksówkarzyna dojedzie do 24 punktów to może się czegoś nauczy. Bo co z tego, że kiedyś się uczył, skoro niczego – jak widać się nie nauczył ?
  Kretyn, debil i idiota.
  0  0
 • blink5 napisał(a):

  Ta „złotówa” nie zdała sobie sprawy z tego, że zatrzymując tak samochód sam blokuje ruch xD
  0  0
 • Haji napisał(a):

  Zdecydowanie należy gościa zgłosić na policję. Przecież za ten zestaw wykroczeń może stracić prawko. Myślę, że by mu się przydało, na otrzeźwienie.
  0  0
 • Kczbin napisał(a):

  Wiecie co mnie denerwuje? Te sapanie ludzi na L’ki. Oni się dopiero uczą, byliście tacy sami za kółkiem kilka lat temu, a teraz zgrywacie chojraków. Tak naprawdę jazda to kwestia nawyku i przerzucać biegi każdy się nauczy prędzej czy później, ciekawe ilu weteranów potrafi wyprowadzać auto z poślizgu czy dzialać bardzo dobrze w ekstremalnych sytuacjach.
  0  0
 • danielo napisał(a):

  cholera jasna jak można takiemu komuś tać licencje na taxi, ma prawo chłopak sie chyba uczyć, byleby się nie uczył od taxówkarza.a jego to bym wysłałna darmowy kurs prawa jazdy, ciekawe czy by teraz zdał? uczył sie na maluchu jeździć a teraz ma mesia i myśli że świeci. tak. (ciekawe czy wyłączył silnik jak wysiadał z auta)
  0  0
 • jan napisał(a):

  Debil, kutas, imbecyl, spaślak i to tego głupi
  0  0
 • Radek napisał(a):

  Więcej czasu termos stracił na to pierdolenie niż stanie za „blokującą” L-ką…
  0  0
 • Bon napisał(a):

  Prymityw kłóci się 2 min tamujac ruch o 15 sekund i utwierdza stereotyp tym samym smutne.
  0  0
 • Rafał napisał(a):

  co ten złotówa odpier…, nagranie jest i na policję, się cwaniakowania oduczy jak mandacik poleci 🙂
  0  0
 • GANDIGAS napisał(a):

  No proszę.. Kędzierzyn – Koźle..
  0  0
 • Joanna napisał(a):

  1. Taksówkarz zajechał drogę kierowcy w białym samochodzie, który wykonywał manewr skrętu w prawo. – Pierwsze wykroczenie.

  2. Taksówkarz wyprzedził pojazd znajdujący się na przejściu dla pieszych. – Drugie wykroczenie.

  3. Taksówkarz zajechał drogę pojazdowi – Nauce jazdy zatrzymując się gwałtownie przed nim, uniemożliwiając kursantowi kontynuowanie jazdy.
  Wyprzedził na linii podwójnej ciągłej . – Trzecie poważne wykroczenie !

  4. Taksówkarz przez długi czas blokował ruch utrudniając poruszanie się innym użytkownikom drogi i wszczynając awanturę.

  5. Taksówkarz spowodował swoim działaniem realne zagrożenie dla użytkowników drogi, powodując jednocześnie u Pani oraz kursanta stres.
  Znak „L” na pojazdach wyraźnie wskazuje, że w pojeździe znajduje się ktoś kto się uczy więc kierowca z tyłu zobowiązany jest tym bardziej zachować szczególną ostrożność.

  Proponuję jednak powiadomić policję, materiał nagrany przekazać jako dowód w sprawie oraz przejść się do odpowiedniej instytucji ( Urząd Miasta, Gminy – gdzie kierowca ma zgłoszoną działalność gospodarczą) w tej miejscowości z opisem sprawy i sugestią wysłania kierowcy na badania oraz testy dla kierowców oraz – gdyby ów podlegał jakiemuś kierownikowi ( np. zrzeszenie czy firma) to powiadomić jego szefa.
  Błąd, że nie zawiadomiła Pani policji wcześniej….ale jeszcze można to zrobić gdyż z bełkotu taksówkarza wynika jasno, że nie bardzo orientuje się on w przepisach drogowych , sam blokuje drogę i powoduje zagrożenie, jednak do wszczynania awantur jest gotowy w każdej chwili.
  0  0
  • Patryk napisał(a):

   6. zostawił uruchomiony pojazd bez opieki, może nawet stał ponad minutę w terenie zabudowanym?
   0   0
 • nerwowi chłoptasie za kółkiem napisał(a):

  …i stoją… i gadają… bo im się spieszy… bo nie chcą marnować czasu… Typowe. Wszyscy, którym się tak bardzo spieszy, że ich krew zalewa kiedy muszą stać bezczynnie 15 sekund za Lką – jak w tym konkretnym przypadku – ZAWSZE mają w pipu dużo czasu, żeby wyjść z samochodu i a) kłócić się, b) bić się. I potem WIĘCEJ CZASU ZMARNUJĄ kłócąc się/bijąc niżby gdyby zwyczajnie poczekali. Zero logiki. Zero myślenia. Same emocje.
  0  0
 • Lucescu napisał(a):

  Na policje z tym i gnoj zapłaci jeszcze mandacik …………….
  chciał pouczać a sam przepisyy złamał stary zgred …….pewnie mu nie staje i dla tego taki nerwowy
  0  0
 • Kiero napisał(a):

  Czy sprawa została zgłoszona na policję?
  0  0
 • yyy napisał(a):

  Face palm tygodnia
  0  0
 • Patryk napisał(a):

  Oj cierpliwa ta pani instruktor, takim spokojnym tonem, kulturalnie, treściwie.. Ja bym wyszedł z siebie w takiej sytuacji
  0  0
 • Papaj napisał(a):

  Mowa niby o tym iż 15 sek blokuje ruch 🙂 -chyba od startu przejścia kobitki minęło 8 sek , 4 sek start jego pojazdu w czasie wyprzedzania go przez taksówkarza , co najlepsze niby 15 sek blokuje ruch , a potem poprzez rozmowę blokuje ON gdyż L-ka nie ma jak przejechać ruch na 80 sek … .
  0  0
 • stary dziad-zabrac prawko napisał(a):

  stoi od kilku minut i sam blokuje ruch bo mu się na mądrości zebrało to wtedy jest ok? 😛
  0  0
 • Wiesiek napisał(a):

  Taksówkarz wykazał się kompletnym brakiem kultury na drodze,która jest nie zbędna dla bezpieczeństwa na niej.
  0  0
 • Yaro napisał(a):

  Co za burak, jak mu się tak śpieszyło to po uj wychodzi i jeszcze w dyskusje uderza. Powinni dla zasady zadzwonić na policję. Nie wkurza mnie jego manewr tak jak to że wyłazi i się podnieca jak racji nie ma!
  0  0
 • Łodziak napisał(a):

  A sam wylazł i pieprzy 3 po 3 i blokuje ruch. Brawo za konsekwencje działań 😉
  0  0
 • Anonim napisał(a):

  Właśnie dlatego nie lubię taryfiarzy-nie lubię to wersja cenzurowana
  0  0
 • Mateusz napisał(a):

  Ta sytuacja przypomniała mi jak ja sam się uczyłem. Ponieważ jeszcze przed kursem od czasu do czasu jeździłem sobie po placu pod domem i prowadzenie auta miałem jako tako opanowane, poruszanie się po mieście nie sprawiało mi większych problemów i starałem się żwawo ruszać spod świateł. No i raz pan taksówkarz, co podjechał za mną na światłach, stwierdził, że nie będzie się wlókł za pieprzoną eLką i postanowił pojechać na wprost z pasa do jazdy w prawo tak, by mnie wyprzedzić jak tylko zapali się zielone. No i się pan taksiarz zdziwił, gdy eLka wystartowała równo z nim, a on sam o mały włos nie wylądował na wysepce unikając zderzenia ze mną, po czym oczywiście miał wielkie pretensje do mnie i mojego instruktora 🙂
  0  0
 • Heya napisał(a):

  Nie rozumiem tej reakcji. Mówi się „jedź kur*a palancie”
  0  0
 • pioter napisał(a):

  trzeba było, jak frajer zaczął dyskutować, dzwonić po niebieskich, przedstawić nagranie i od razu by rura zmiękła. Nie dość, że dziad nie ma argumentów, to się jeszcze wysłowić nie potrafi i coś bełkoce. Tak jeździ, bo utarg traci? 15 sekund??? to trwało kilka sekund, ale złotówie to za długo!
  0  0
  • Kris napisał(a):

   Dokładnie. Zadzwoniłbym po niebieskich wciskając jeszcze dziadkowi, że tak, ma racje jestem winny i niech policja mnie ukarze. Raz że by się zdziwił, bo przyszedł opierdzielać z myślą że ktoś będzie się przeciwstawiał a tu zonk, dwa że zacząłby się zastanawiać, że coś tu jest nie tak i jeszcze zaczął przepraszać, że policja nie potrzebna…
   0   0
 • Marcin napisał(a):

  Na policję dziada wysłać. Jestem instruktorem i to „standardowe” zaniechanie drogi i tekst „jak uczysz” – zazwyczaj lecą ciekawe epitety. Ale cóż, może dosięgnie go ręką sprawiedliwości, bo za wyprzedzanie na przejściu i na podwójnej ciągłej + zatrzymanie nie wynikające z warunków ruchu drogowego na skrzyżowaniu bexie ładny mandat;))
  0  0
 • kkkk napisał(a):

  jebany cierp!
  0  0
 • adi napisał(a):

  OK 32306 zapamiętać rejestracje i zrobić to samo ciulowi na drodze co on „eLce”
  0  0
 • Edi napisał(a):

  Widać że Pan to ma zadatki na strażnika miejskiego…
  0  0
 • Ja napisał(a):

  Taksówkarz czy nie, to bez znaczenia – to nie kwestia zawodu jaki się wykonuje, a tego co ma się w głowie. Temu panu najwyraźniej czegoś w głowie brakuje. Możliwe też, że chciał się w ten sposób dowartościować pokazując, że „ja już nauczę żółtodzioba jak się jeździ”.
  A jak wyszło? No cóż, pokazał, że jest biednym, smutnym człowiekiem i bardzo kiepskim kierowcą (wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, na skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej…
  No to mi stary teraz zaimponowałeś! Żal
  0  0
  • Konrad napisał(a):

   Tak samo bez znaczenia jest wykonywany zawód taksówkarza jak i bez znaczenia wygibasy posiadaczy BMW. W moim mieście takich kwiatków jest dużo, oni mają w dupie przepisy, normalną i codzienną sytuacją jest zawracanie na podwójnej ciągłej (bo nie chce się złotówie pojechać 250m dalej żeby w pełni legalnie i bezpiecznie zawrócić), nieużywanie kierunkowskazów, wyprzedzanie na tzw. żyletkę by po 100m hamować bo się przypomniało debilowi że ma wysadzić czy zabrać klienta… mnożyć można takie przypadki.
   0   0
   • Ja napisał(a):

    Ale ja nigdzie nie napisałem nic o posiadaczach BMW czy jakiejkolwiek inne marki. Ogólnie jestem przeciwny wrzucaniu ludzi do jednego worka.
    Pozdrawiam
    0    0
    • Booski napisał(a):

     Konda poniosło widocznie typki zaszły mu za skórę i się poirytował lepiej by tu ciśnienie spuścił niż ich spałował 😛
     0     0
 • elemelek napisał(a):

  chuju stary tabletki od psychiatry lepiej se zalatw na uspokojenie, a w ogole to niech ci prawo jazdy zabiora jak nie umiesz spokojnie jezdzic i wyskakujesz z samochodu jak wariat do mlodego co sie uczy jezdzic ty kurwa pajacu
  0  0
 • 48 napisał(a):

  Bez komentarza…najgorsze na drogach jest właśnie cwaniactwo…każdy łamie przepisy, ale chamstwo i cwaniactwo karał bym maksymalnie!
  0  0
  • Grzesiek napisał(a):

   Idealny komentarz „każdy łamie przepisy” i taka jest prawda 🙂
   „ale chamstwo i cwaniactwo karał bym maksymalnie!” idealnie Kolego 🙂
   0   0
  • haparoiden napisał(a):

   Najlepszy komentarz, jaki kiedykolwiek tu czytałem 🙂
   0   0
   • dostawcaDrobiu napisał(a):

    Nie chce odbierać zaslug koledze, który napisał ten komentarz ale jest tu więcej osób co tak pisało i co tak uważa 🙂 Pozdrawiam
    0    0
 • Konrad napisał(a):

  Imbecyl taki jak spora część taksówkarzy!
  0  0
 • Petr napisał(a):

  No ale ej !
  0  0
  • Wiesiek napisał(a):

   Taksówkarz wykazał się kompletnym brakiem kultury na drodze,a to ona zapewnia bezpieczeństwo na niej.
   0   0
  • Anon napisał(a):

   No co za kurwa kołek… Powinni bydlakowi odebrać licencję za takie zachowanie.
   0   0
   • dostawcaDrobiu napisał(a):

    jebane złotówy mają nasrane w deklach. A co do elki to nie powiem czasami mnie irytują ale tylko czasami jak się bardzo spiesze ale nigdy nie zatrąbiłem nie mówiąc o wyjściu z auta żeby zwrócić uwagę.
    0    0
  • kolasov napisał(a):

   podziwiam pania instruktor, ja jestem bardzo tolerancyjny i spokojny ale takiemy smieciowi w tym niemieckim zgniłym gównie rozjebałbym morde od razu
   0   0

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Archiwa

 • PARTNERZY

 • POSTY GOŚCI

 • Blogi