Dachowanie na DK 1

Trudno w to uwierzyć, ale jakimś cudem w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

___________________________________
👉Sprawdź OC dla swojego auta.
Oblicz składkę  https://bit.ly/2D7cOzj 
Oferta skierowana dla osób do 30 roku życia.

https://www.youtube.com/watch?v=4DVMqIYrgHI
Share Button

16 komentarzy do "Dachowanie na DK 1"

 • Bb pisze:

  Chciałoby sie napisać “mistrz prostej”, ale nawet to mu nie wyszło…

  Takie czasy. Umiejętności zero, a gdy elektronika sobie nie poradzi – to mamy takie a nie inne rezultaty. Samochód też ewidentnie nie dobrany do umiętności kierowcy, za to “łoo Panie, jaki szpan!”.

  Polecam każdemu, nawet niedzielnemu kierowcy wybrać się na kurs bezpiecznej jazdy z płytami poślizgowymi itp.
  Jak kogoś nie stać, to podpowiedzcie rodzinie i znajomym, że to lepszy “roczny” prezent niż skarpetki czy inne krawaty na święta.

 • motocyklista pisze:

  UWAGA!!!! PANIE MICHALE PROSZĘ O POMOC
  Zwracam się do Was o pomoc – udostępniania, opisywania – może wrzucenia na profil FB Polskie Drogi.
  W dniu dzisiejszym, tj. 05.02.2019r. o godz. 5:21 rano na drodze S-3 w kierunku Skwierzyny na “obwodnicy” Gorzowa Wielkopolskiego poruszał się pod prąd (lewym pasem – tzw. szybszym) kierujący czerwonym VW Polo (taki jak na obrazku, rok modelowy ok. 2013).
  https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2F3.allegroimg.com%2Foriginal%2F0c32dd%2F2a0e5e324433bb3a3dc480fa8e03&imgrefurl=https%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Fvolkswagen-polo-v-2013-1-wlasciciel-i7208052749.html&docid=yvL1b49gszkCxM&tbnid=U-q0I19246laFM%3A&vet=10ahUKEwjJtOj-x6TgAhUiNOwKHa1fBrsQMwiRAShFMEU..i&w=2560&h=1920&bih=608&biw=1352&q=vw%20polo%202013%20czerwony&ved=0ahUKEwjJtOj-x6TgAhUiNOwKHa1fBrsQMwiRAShFMEU&iact=mrc&uact=8
  Jechałem w kierunku Skwierzyny – on równolegle ze mną ale nitką prowadzącą w kierunku Szczecina (ich “szybszym” lewym pasem, stwarzając tym samym ogromne zagrożenie. Został zauważony przeze mnie na pierwszym zjeździe na Gorzów Wlkp. (łącznica z drogą nr 130). Poruszał się lewym pasem dla kierunku Szczecin – pod prąd – na całej długości “Trasy Zgody” (droga S-3), aż do kolejnego zjazdu, tj. do łącznicy z drogą nr 132. O całym fakcie została powiadomiona jednostka policji w Gorzowie Wlkp. Niestety policjanci nie zdążyli zareagować. Cała akcja trwała około 3 min. – tyle czasu ów kierowca stwarzał ogromne zagrożenie dla jadących w kierunku Szczecina. Ruch był spory, warunki drogowe – średnie (godz. 5:21 rano). Może ktoś jadący w kierunku Szczecina miał kamerę, może ktoś spisał tablice rejestracyjne? Ja swoje nagranie w dniu dzisiejszym przekazuję do jednostki policji, której podlega mój teren zamieszkania (takie dostałem wytyczne). Niestety na nagraniu nie widać tablic rejestracyjnych – jak również nie zdążyłem zauważyć nr “gołym okiem”. Pamiętam tylko literę “G” (taką mi się udało zauważyć) – mogło to być “FG” lub “GD”, “GA”, “GS”. Na pewno pole literowe zawierało tylko dwie litery pierwsze – potem cyfry.
  Niestety wolałem wykonać telefon na 997 i na bieżąco migać długimi nadjeżdżającym kierowcom.
  P.S. Informacje poproszę na maila: motocyklista1982@wp.pl lub do jednostki policji – sprawa zostanie zgłoszona przeze mnie w dniu dzisiejszym – oficjalnie.
  Pozdrawiam “motocyklista”.

  12
  2
 • Wietotu pisze:

  Tak się eliminuje z ruchu drogowe łajzy i powolniaków!

  A prawda jest taka, że kierowca nie dostosował umiejętności do tego, co ma pod maską (lub odwrotnie, jak kto woli).

  3
  20
 • Magnat78 pisze:

  Abstrahując od Mustanga, dlaczego kamerka jest na lewym pasie?

 • Driver pisze:

  To próba morderstwa !!!

  10
  9
 • krzysiok pisze:

  Co on w ogóle chciał zrobić? To jakiś amerykański szrot, nie ma nawet kierunkowskazu porządnego. Jak takie coś przechodzi przegląd?

  14
  6
  • M pisze:

   Wygląda mi na to, że oblodzona jezdnia i tylny napęd zaskoczyły kierownika Mustanga i taki efekt. To raczej nie była zmiana pasa ruchu.

   22
  • Nace pisze:

   Zdefiniuj proszę “porządny kierunkowskaz”.

   7
   5
   • krzysiok pisze:

    Zgodny z prawem czyli pomarańczowy.

    13
    1
    • Nace pisze:

     Jako, że film ma dosyć kiepską jakość pragnę zauważyć, że Ford od pewnego czasu sprzedaje w pełni homologowane na Europę wersje Mustanga z dwukolorowymi ledowymi światłami, które zmieniają barwę na pomarańczową w momencie włączenia kierunkowskazu, a płynny kierunkowskaz jest wzorowany na tym co i Audi między innymi oferuje.

     Poza tym, kwestia kierunkowskazu jest tu kompletnie nieistotna. Trzeba być idiotą, żeby nie rozumieć sygnałów. Posiadając pojazd z USA z czerwonymi kierunkowskazami nie stwarzam większego zagrożenia poprzez brak homologacji. Jeśli czerwony kierunkowskaz powoduje u Ciebie nieumiejętność oceny sytuacji no to…

 • Lukas pisze:

  Białemu ścigaczowi na dzień dobry zabrać prawo jazdy.
  W Polsce nie ma takiego obowiązku by każdy je posiadał

  9
  4
  • Paweł pisze:

   Nie przesadzasz. Po prostu wpadł w poślizg. Taka pogoda jest zdradliwa i czasami naprawdę ciężko dostosować prędkość. 🙁

   11
   • Nace pisze:

    Może inaczej. Ford wszedł na rynek tanim, mocnym i rozpoznawalnym modelem samochodu, który momentalnie stał się nabytkiem nowobogackich gniewnych.
    Bo oto mamy samochód z 5 litrowym silnikiem pod maską w układzie V8 z mocą grubo ponad 400KM za połowę ceny BMW o znacznie słabszej specyfikacji.

    Część bogatej swołoczy nadal jeździ BMW, ale część przesiadła się na Mustangi, stąd wysyp zdarzeń z nich udziałem.
    Mustang GT w pełnej opcji to koszt około 240 tys PLN. BMW o podobnej mocy i wyposażeniu będzie dwukrotnie droższy, minimum dwukrotnie, a przy tym nie posiada nawet połowy tego “fejmu” co kultowy Mustang.

    Także… Mustang to po prostu nowy nabytek tych co do tej pory wozili się Bejcami.

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Lut 16 2019
  Kolizja z autobusem (autor prosi o interpretację sytuacji)
 • Lut 16 2019
  Zderzenie taksówek
 • Lut 14 2019
  Wyprzedzacz “gra w cykora”
 • Lut 14 2019
  Zatrzymanie wyprzedzacza
 • Lut 13 2019
  Jedzie patologia
 • Kategorie

 • Najnowsze komentarze

 • Archiwa