Menu

 • Kategorie

 • Po co to wszystko?

“Miasto jest nasze”

https://www.youtube.com/watch?v=9nT-S00M6SA
Share Button

41 komentarzy do "“Miasto jest nasze”"

 • Łukasz napisał(a):

  A tam BMW. Posiadacze innych marek też robią takie cyrki. tu kluczowa jest tablica rejestracyjna. W Warszawie (a nagranie jest ze stolicy) jest sporo takich “nowobogackich”, co nie potrafią się zameldować w miejscu zamieszkania, bo ubezpieczenie taniej…
  Tablice o których mówię to:
  – LU – Lepiej Uważaj na takiego
  – LLU – Ludzie Lekko Upośledzeni
  – do zestaw dochodzi LC – Lubelski Cham.
  0  0
 • tomasz napisał(a):

  BMW………………………….
  0  0
 • Michał napisał(a):

  miałbym sadystyczną przyjemność podesłania tego filmiku na policję
  0  0
 • cichy napisał(a):

  widać po blachach, że świeżo zarejestrowany – musi się nacieszyć zanim się rozleci
  0  0
 • xXx napisał(a):

  Gdyby każdy tak jeżdził to co by było na drogach”indie a nie EU”.tu wyrażnie widać że gościu 50 nie jedzie.
  0  0
 • Krzysztof napisał(a):

  Dla przypomnienia jest taka skrzynka mailowa w razie wątpliwości. Tam lepiej wysłać filmik. Może rozpatrzą pozytywnie.
  0  0
 • Anonim napisał(a):

  Jebane Słoiki panoszą się po mieście :/
  0  0
 • Krzysiek napisał(a):

  Facet z BMW nie powinien poruszać się w ogóle po drodze, ewidentnie nie potrafi się na niej odnaleźć, a tym co wyprawia, powoduje wyłącznie zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu – tyle się “nawyprzedzał”, “namanewrował”, “nawciskał” …i zyskał może sekundę, w porównaniu do tego jakby jechał jak na normalnego kierowcę przystało.
  Problem jazdy lewym pasem, był poruszany bodajże w ostatnim odcinku “Jedź Bezpiecznie” – niestety, w mieście, wolno nim jeździć.
  Zazwyczaj prowadzi to do niebezpiecznych sytuacji, w których baran (najlepiej jakimś dostawczakiem), jedzie z prędkością niższą niż dopuszczalna, przez kilka skrzyżowań, cały czas skrajnym lewym pasem, w rezultacie blokując go kompletnie i zmuszając innych kierowców do wyprzedzania go, z prawej strony – co z natury rzeczy powoduje zagrożenie.
  Między bogiem, a prawdą, zgodnie z przepisami, w takiej sytuacji kierowcy “z abonamentem na lewy pas”, spowalniającemu ruch, należy się mandat, właśnie za jego utrudnianie i powodowanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu.
  0  0
 • WaldeMar napisał(a):

  O tych, którzy piszą aby jeździć tylko prawym pasem – zapraszam do najbardziej zakorkowanych miast w Polsce – szczególnie Wrocław. Jeździj tylko prawym pasem. Zobaczysz – nawet policja, która będzie stała i łapała wszystkich uwagi Ci na to nie zwróci. Dlaczego? Bo większość z Was nigdy w mieście nie była – jak jest lewy pas zajęty to jedziesz prawym. Drogi mają po 2 – 3 pasy ruchu aby przepustowość była większa, a nie aby umożliwić wyprzedzanie.
  0  0
 • Damian napisał(a):

  To ta uboższa wersja BMW i pewnie na kierunkowskazy pieniędzy nie starczyło…
  0  0
 • Wojtek napisał(a):

  I co sie tu dzieje strasznego? bo nie bardzo kumam. Wyprzedził po prawej? wolno w mieście. Jechał lewym? wolno w mieście. Wyprzedził wolniejszych? nie znamy ograniczenia i ich predkosci. Ruszyl ostro z przejścia i wyprzedził po prawej? Przecież ledwo ruszył, 200 nie jechał…

  zajmijcie Wy sie czymś konstruktywnym. Żal Was za .. ściska, że nie macie czym. Nikomu nie zagrażał…
  0  0
  • lol napisał(a):

   Konstruktywnie: nie masz pojęia o prd, nie posiadasz instynktu samozachowawczego i na dodatek jesteś niewidomy.
   0   0
 • aer napisał(a):

  Szkoda, miałem nadzieję że w końcówce filmu zobaczymy BMW zawinięte na latarni…
  0  0
 • Marcin napisał(a):

  No i proszę następny burak jedzi Bolidem Młodzieży Wiejskiej
  0  0
 • Anatol napisał(a):

  Myśle, że tu wcale nie chodzi o wykroczenia, tylko o styl jazdy, który jest stylem debila. Skacze ten palant jak wesz, żeby dwa skrzyżowania dalej stanąć pod światłami. Wariat groźny dla otoczenia.
  0  0
 • Rafał napisał(a):

  Jak tak patrzę no połowę udostępnianych tu filmików, to odnoszę wrażenie, że ta strona jest tylko i wyłącznie dla autora źródłem utrzymania. Wszyscy jesteście idealnymi kierowcami? Moim zdaniem jedynym zagrożeniem jakie spowodował kierowca, to brak sygnalizacji zmiany pasa ruchu. Pojedynczą ciągłą pominę, bo uważam, że jest to błahe wykroczenie i każdy z was popełnia je codziennie po kilka razy nieświadomie np. podczas lewoskrętu. Ludzie piętnujmy złe zachowania, ale róbmy sobie jaj i nie oczerniajmy każdego kierowcy, który popełni drobne wykroczenie, bo kiedyś sami się tu zobaczycie i będziecie narzekać jaki to naród zły, bo wszystko wrzuca do internetu. Uprzedzam stwierdzenia. Nie jestem kierowcą tego BMW, bo mnie na takie nie stać, jeżdżę fiatem i mam 1.2 pod maską.
  0  0
  • Zorro Polskich Dróg napisał(a):

   Zaczyna się od drobnych wykroczeń, a kończy się na cmentarzu.
   0   0
  • Derek napisał(a):

   Ciekawe, jak czułbyś się, gdyby taki baran zajechał ci drogę, a ty musiałbyś cisnąc po hamulcach. Radzę na dobranoc poczytać lekturę kodeksu ruchu drogowego.
   0   0
 • Rzal napisał(a):

  Największe wykroczenie to jest BMW
  0  0
 • Dari napisał(a):

  Audycja zawierała lokowanie produktu.
  0  0
 • alan napisał(a):

  i jakie on tu wykroczenia popełnił oprócz braku sygnalizacji zmiana pasa ruchu? z tego co widzę to wlasnie jedzie płynnie autem….
  0  0
  • Krzysiek napisał(a):

   Przekroczenie linii ciągłej
   0   0
   • Grzes napisał(a):

    Linia ciagla, jazda dwoma pasami ruchu, zmiana pasa na przejsciu, wymuszanie pierszenstwa (jego manewr zmuszal innych do np hamowania). Ekspert pewnie znalazl by cos jeszcze.
    0    0
 • vespa crabro napisał(a):

  I na cholere oni wszyscy razem z szanownym autorem blokuja lewy pas???!!!
  0  0
  • qili napisał(a):

   To nie autostrada. Jak wolno 50 i jadę 50 to niech mnie w d… całują, nie mam obowiązku zjeżdżać i przepuszczać piratów takich jak ten w bmw…
   0   0
   • szeryf napisał(a):

    w polsce sie szanowny Panie powinno się jezdzic prawym pasem jezdzi, chyba że coś się zmieniło
    0    0
    • Tolek napisał(a):

     Nie w mieście – doczytaj.
     0     0
     • Gość napisał(a):

      Ruch prawostronny obowiązuje i w mieście 😀 ale pewnie jeździsz jak reszta wagi środkowym albo lewym pasem bo za 10km skrecisz w lewo
      0      0
     • Nace napisał(a):

      Tolek, jaki ruch mamy w polsce? Prawostronny, czy lewostronny?
      Ja wiem, że panuje taka interpretacja, natomiast ja bym chciał zobaczyć konkretny przepis, paragraf, podpunkt, ustęp, whatever, który wyraźnie mówi, że: Kierowca w terenie zabudowanym jest zwolniony z ruchu prawostronnego, a tym samym dozwolone jest okupowanie lewego pasa ku własnej uciesze.
      0      0
      • Tolek napisał(a):

       “Nie masz prawa spychać innych z lewego pasa! W myśl przepisów dyskusje, czy uciekać przed pędzącymi na złamanie karku lewym pasem „ambitnymi” kierowcami, są zbędne. Jeżeli bowiem na drodze jednokierunkowej o np. dwóch pasach ruchu jedziemy lewym, bo wyprzedzamy auta jadące wolniej prawym pasem, to zanim nie zakończymy manewru wyprzedzania, nikt nie ma prawa najeżdżać nam na zderzak czy migać światłami, bo chce jechać szybciej. Również wtedy, gdy wyprzedzając, jedziemy z prędkością niższą od dopuszczalnej! Nie wolno natomiast blokować lewego pasa, gdy prawy jest wolny.”

       http://akademia.autoswiat.pl/baza-wiedzy/egzamin-na-prawo-jazdy-lewy-pas/
       0       0
      • KamilM napisał(a):

       Ci na lewym pasie jechali na suwak, chyba tak to się odbywa prawda?
       0       0
     • ja napisał(a):

      Nie koniecznie w miescie, ale w korku można korzystać z wszystkich dostępnych pasów… ale że duże miasta w Polsce są jednymi z najbardziej zakorkowanych w europie dla tego często ludzie interpretują że to dotyczy całego miasta i zawsze…
      0      0
      • Nace napisał(a):

       Masz rację, chodzi mi tylko o jakąś dziwną, krążącą z resztą od lat teorię jakoby w mieście ruch prawostronny nie obowiązywał. Nie pierwszy raz można spotkać się z opinią, że “w mieście nie trzeba jechać prawym pasem”. Dlatego spytałem o konkretny paragraf zwalniający w obszarze zabudowanym z tego obowiązku. Dlaczego uważam to za błędną interpretację? Ano dlatego, że ktoś powiela błędne stwierdzenie i potem inny debil bez sprawdzenia rzetelności informacji będzie poza godzinami szczytu walił lewym pasem, bo usłyszał gdzieś od piątej wody po kisielu, że można. Podobnie z wyprzedaniem z prawej jest. Gdzieś kiedyś jakiś nieuk rozpowszechnił taką teorię, potem inni idioci to łyknęli i przekazali dalej i krąży teraz taki mit wśród kierowców, że nie wolno. Piję do tego, że wśród kierowców jest wiele takich błędnych “niuansów” powielanych jeden przez drugiego. Znowu inny przykład, zjazd z rond wielopasmowych. Też gdzieś ktoś jebnął famę, że zjeżdżający z ronda ma pierwszeństwo. Sam coś takiego usłyszałem i to na kursie! Problem w tym, że ludzie sobie tworzą wygodne dla nich teorie i to potem rozpowszechniają. I krążą po drogach takie mity jak ten o jeździe lewym pasem w mieście, wyprzedzaniu z prawej, zjazdach z ronda i pewnie kilka innych dziwnych teorii by się znalazło. Większość z ludzi powielających te teorie nie miało kodeksu drogowego w ręku nigdy, bo nawet na kursie tego nie wymagają, a instruktorzy sami często są ofiarami takich mitów i co przerażające to właśnie oni często odpowiadają za rozpowszechnianie takich banialuków.
       0       0
       • Tolek napisał(a):

        Po to organizator ruchu zrobil tam dwa pasy, zeby ich uzywac i tym samym zwiekszac przepustowosc. Jadac z maksymalna dopuszczalna predkoscia tez mam w dupie, ze jakis kutafon ze wsi w BMW jest w goracej wodzie kapany i mu sie pali. Szanujmy sie nawzajem i niech taka dzicz zniknie z ulic. Jakos nigdzie poza krajem nie ma z tym problemu podczas jazdy po kazdym wiekszym miescie tylko w pszenno-buraczanej Polsce pojawiaja sie rycerze lewego pasa, dla ktorych 50 to sugestia na jedno kolo.
        0        0
   • Iwan napisał(a):

    Czyli tylko do 50 sie stosujesz glabie? Ruch prawpostronny juz cie buraku nie dotyczy??
    0    0
  • Mariusz napisał(a):

   O jakim blokowaniu mówisz ? są dwa pasy zajęte bo jest ruch w mieście a nie widzę żeby to była autostrada i ktoś ją blokuje
   0   0
  • bebe napisał(a):

   byłeś kiedyś w mieście?
   0   0
  • lol napisał(a):

   Mylisz się kulego! Na tej ulicy nie ma lewego pasa! budowę zakończono na środkowym…:) Tak, to jedna z głównych,najważniejszych ulic stolicy, chyba nie uważasz,że ma tylko 2 pasy ruchu? Ma więcej tylko jeszcze lewego nie zrobili…,więc przeproś za “cholere”!
   0   0

Skomentuj...

Ostatnie wpisy

Szukaj

 • Archiwa

 • PARTNERZY

 • POSTY GOŚCI

 • Blogi